Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel 05. 00 kor mértem a...

Reggel 05. 00 kor mértem a hőmet és 36,5 volt, utána 05:30-kor 36,9, majd 06. 00-kor szintén 36,9, hogy lehet ekkora különbség fél óra alatt? Melyiket vegyem alapul?

Figyelt kérdés
Az összes mozdulatom abból állt, hogy 05:00-kor felébredtem, ránéztem az órára, párnám alól ki a hőmérő, eredmény, aztán vissza és továbbalszom. Utána mértem 05:30-kor. Nem keltem fel, nem mentem ki sehova.
2010. máj. 17. 12:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy mára nem várod! Reméljük nem is kell :)

Bemásolod te is görbédet? :))

Sajnos nálunk le van tiltva egyes oldalak használata. És a ciklus.hu is. érdekes.

2010. máj. 17. 13:44
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem meg fog jönni,mert ma esett 0.1 tizedet a hőm((

Sokak szerint rosszul húzta be a peteérést a ciklus.hu,mert 25-26.napon lehetett. [link]

2010. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is később volt, mert csak utána emelkedett meg a hőd.
2010. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nekem ugyanez volt a problémám. Először korábbra tette a peteérést, majd később behúzta későbbre, a ciklusom 27.napjára.

De kár, hogy nem tudom becsatolni! :(((((

És hasonló a görbénk is.


Én láttam sok olyan görbét, hogy a luteális szakaszban leesett a hő az átlaghő alá és mégis terhes maradt az illető. Van sok ellenpélda, tehát ezt tartsd szem előtt, hátha te is majd ezeknek a táborát gyarapíthatod! :)))

2010. máj. 17. 14:36
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy! Köszi! Én is drukkolok neked,hogy babás legyél.Nekem eddig mindig fájtak a melleim mensi előtt már 1 héttel,de most nem fájnak.
2010. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nekem meg egy hete enyhe menszis has fájdalmam van.

Én úgy vagyok vele, hogyha megjön, akkor iszom a cickafark teát. Úgyis megyek jövő héten a dokihoz és akkor majd ő segít. :)

2010. máj. 17. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!