Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okt. 20. -án voltam utoljára...

Okt. 20. -án voltam utoljára rosszul, azóta nem jött meg... lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Máskor mindig érzem,hogy meg fog jönni,most semmi jele,de igazság szerint terhesnek sem érzem magam.Most álltam munkába ami elég stresszes lehet,hogy ettől késik?,bár az idegeskedéstől inkább hamarabb kéne megjönnie,reggel csináltam tesztet negatív lett sajnos:(

Munkában nem vagyok éhes itthon viszont lovat is fel tudnék falni,de nincs hányingerem nincsenek rosszulléteim.Mire figyeljek mik lehetnek a jelek?


2007. nov. 22. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A stressz miatt nyugodta késhet a mensid.

Nálam előfordult hányinger,fáradtság,belekötöttem az élő fába is...

Azt mondják egy nő megérzi,mikor jön a baba,én se hittem,de nálam is így volt.


Drukkolok!

Egy 8 hetes kismami

2007. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, en is pont munkahely valtaskor lettem terhes, a havim keseset azzal magyaraztam magamnak, hogy a sok stressz, meg az uj kornyezet.. stb. En sem ereztem magam terhesnek (bar persze ha utolag visszagondolok, akkor az emelyges es hanyas kivetelevel minden egyertelmu tunetet produkaltam :) lasd mellfeszul, irtozasos ingerlekenyseg es erzekenyseg, haspuffadas. Na aztan mikor munkabol hazafele elsirtam magam azon, hogy egy idos neni egy felszemu kutyat setaltat, akkor gondoltam hogy itt az ideje a tesztnek, mert ez nem normalis :)

Varj par napot meg es csinalj mindenkepp tesztet.. akar tobbet is, nehany nap kulonbseggel.

34 hetes kismama

2007. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy az első teszt negatív lett, még nem biztos, hogy nem vagy terhes, nézd meg egy hét múlva is, hiszen mindenkinél más és más a hcg szint. Az sem furcsa, ha egyáltalán nincsenek tüneteid, mert ez is személyenként változó, és így te a szerencsések csoportjába tartozhatsz, akik megússzák a kellemetlen plusszokat: fejfájás, fázás, gyakori és erős hangulatváltás (hisztérikus nevetés majd sírás szinte ok nélkül), gyakori vizelési inger, hasi és melltájéki fájdalmak, kóros álmosság, vagy éppen álmatlanság...stb., szóval minden amit el lehet képzelni. A stressz is nagyon hátráltató tényezője a mensi érkeztének, de szerintem te már túl vagy azon a ponton, hogy még mindig amiatt késsen...
2007. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!