Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szeptemberben volt utoljára...

Ha szeptemberben volt utoljára menszeszem akkor nem lehetek rosszul 1 hét után?

Figyelt kérdés
voltam orvosnál de ök sem tudják
2008. jan. 29. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szeptemberben volt utoljára, akkor kb. 4 hónapos terhes vagy. Érdekes, hogy az orvos nem tudja. Majd, ha megszülsz, vissza tudod számolni:)
2008. jan. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem teljesen tiszta a kérdésed. Nekem augusztus végén volt meg utoljára a mensim és szeptember közepén fogant a Picúr, jelenleg 21. hetemet töltöttem be. Neked nem sokkal utánam kell járnod, ha terhes vagy. Olyan nincs, hogy az orvos nem tudja, vagy nem is orvos, már ne haragudj. 7-8 hetesen már meg tudja állapítani, hogy élő magzat van-e a pocidban. Ha nincs baba a pocidban, akkor valami más gondod van, de akkor nem tudom miért gondolod, hogy terhes vagy. Akkor ki kell vizsgálni.
2008. jan. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor volt pontosan az utolsó mensid első napja? Hány naposak általában a ciklusaid kb?
2008. jan. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Helló!

Ne aggódj ezen.Mivel kell csinálni két genetikai UH-t így nem kell kétségbe esni.Aztán azok alapján kiderül,hogy mikor fogsz szülni nagyjából.Hidd el a terhességed végére kialakul:):):)

Én is hasonló helyzetben vagyok.Az első információ az a május egy volt.Új kórház,új nővér,lett belőle május 28.Kiderült biztosra,hogy egy hetes késésben van a baba,így a kiszámított értékek csúsznak egy hetet.Így lett 21-ből 28,és 28-ból júni 3:)Majd mikor ezt az eszmefuttatást végighallgattam,akkor rájuknevettem,és közöltem velük,hogy úgyis akor fogok szülni,amikor baba akarja.

Csak a dokikat sem értem igazán,mert lehet naptár szerint csak ennyi vagy,de az UH kiírja nekik a baba alapján lévő tényleges terhességi hetet.Ha naptár szerint küldtek viszgálatra,akkor most vagy túl a genetikai UHkon.Ott mit állípítottak meg?Gr.u.-hoz mit írtak?Ha a babád egészséges ezzel ne foglalkozz!Amúgy mikor legközelebb mész a védőnődhöz beszélj vele is a dologról.De nálunk az elején azt kérdezte a védőnő,hogy az utolsó RENDES mensi ideje mi volt.

2008. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Énis aug 18-án menstruáltam utoljára, szeptember elején estem teherbe és már 22 hetes vagyok.

Ha terhes vagy, már mozog a baba:)

A kérdés nem egyértelmű, írj kommentet, akkor tudunk értelmes választ adni:-)

2008. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!