Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésel kapcsolatban...

Peteérésel kapcsolatban szeretnék kérdezni! Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Van akinek a héten volt peteérése? mit éreztek most?
2010. máj. 16. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, nekem most volt hét elején, görcsöltem, fájt a petefészkem pár napig, majd elmúlt és most ismét görcsöl a balos, kicsit feszesebb és érzékenyebb lett a cicim de mást nem érzek. Te mit érzel?
2010. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szintén ugyan ezeket csak a melleim még nem anyira érzékenye. Kb 3-4 napja erősen görcsölök baloldalon. Te is babát szeretnél? Neked volt az a bizonyos tojásfehérjés váladékod? Nekem még nem tünt fel.
2010. máj. 16. 17:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen babát szeretnék. Nos nekem a peteérésemkor mint írtam is több napon keresztül fájt, nekem sosem bő a váladékom, bugyin sosincs semmi, csak amikor vizsgálom a méhszájamat akkor tudom megállapítani, hogy milyen a váladékom, igen volt tojásfehérjéhez hasonló de nem nyúlt az ujjam közt tovább mint egy centi..nem minden embernek tojásfehérjés, krémessel is ugyanúgy teherbe lehet esni!Tudom hisz már egyszer szültem. Szóval ovum után elmúlt a görcs kb egy napra..de újra kezdődött, de másképp fáj mint ovukor..szinte csak egy oldalon a balon, és hátra sugárzik a derekam felé..ma reggelre pedig olyanokat éreztem mintha kis buborékok pattannának szét az alhasamban,,hát kíváncsi leszek mi lesz..:) néha hőhullámok jönnek rám és este mikor lefeküdtem és becsuktam a szemem olyan voltam mint aki részeg, pedig nem ittam:)) forgott velem az ágy mint a ringispil:)
2010. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is van már egy 11 éves fiam de nála semmit nem éreztem. Igaz,hogy ő egyből sikerült és nem voltam igy bepánikolva. Neked nem feszül a honod allat? Mert nekem nem is igazán a mellem fáj. Ja és ez az iszonyatos hasgörcs se mulik el, és gyógyszert nem igazán akarok beveni. Te, hogy csilapitod a fájdalmat?
2010. máj. 17. 09:44
 5/9 anonim ***** válasza:
A hónom alatt inkább olyan izomláz féle van. Én nem szenvedek én bekaptam egy algoflex fortét nem fogok ezzel még semmit sem ártani!Meg szedem a magneb6-ot az kicsit talán lazítja az izmokat is..
2010. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én elevitet szedek. Arol mi a véleményed?
2010. máj. 17. 09:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a véleménye, de van egy szülésznő rokonom és egyenesen lebeszélt az elevitről..azt mondta ha óriásbébit akarok szülni akkor csak szedjem ..szülésznőként rengeteg elevites babát látott..mind nagyobb volt az átlagsúlynál, puffadtak, nagyok, egészségesek voltak nem mondta, hogy nem, de jóval nagyobb súllyal születtek mint az átlag..és egy 100 elevites babából kb 80 ra igaz volt az állítása szerint, nekem a dokim is azt mondta, felesleges szedni, a folsav és a magnézium az ami fontos, a többi ott van a szervezetben ha egészségesen táplálkozunk..tehát én nem szedem
2010. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az nekem pont nem jó mert a fiam 4500g-al született. A folsavat és a magnéziumot egy gyogyszerben is forgalmazák vagy külön külön lehet megvásárolni?
2010. máj. 17. 15:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Én külön vettem a gyógyszertárba a folsavat is és a magneb-6-ot is.
2010. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!