Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy nem szed...

Van olyan, hogy nem szed valaki semmi olyan vitamint és teherbe esik? Az nem okoz problémát majd a babának?

Figyelt kérdés
Elég ha csak folsavat és e vitamint szed az ember?
2007. nov. 21. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A folsav a legjobb, a vitaminokban az is van. Azzal előzhető meg pl a nyitott gerinc. Én sem szedtem mást. Drukkolok!
2007. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem h van olyan aki a vitamintol esett teherbe,de biztos csak rosszul irtad ki a kerdest.en nem szedtem semmit es hozzam hasonloan sokan nem szedtek semmit,ettem sok gyumit es zoldseget sajtot meg mindent es csak a terhesseg vege fele kezdtem el szedni terhes vitamint,az orvos se mondta h szukseges,sot sok olyan vitamin van ami nem urul ki a szervezetedbol marmint a felesleg es ellenkezojere is fordulhat,deformaciokat okozhat,ezt a vitamin tuladagolasoknal olvastam mert en sem hittem.de a te anyukad es mamad szedett ilyesmiket?az enyemek nem es makk egeszseges gyerekeket szultek,en is.de ha te ugy erzed h elengedhetetlen akkor szedd,a baba ha betegen szuletik az nem azert van mert nem szedte az anyuka a folsavat meg a vitaminbombakat,egyebkent a friss etelekben ami egeszseges is minden megvan ami a normalis fejlodeshez kell,es neked is jobb ha a gyumolcsbol zoldsegbol tejfelekbol majbol voroshusokbol nyered azz energiat es a vitaminokat,amellett asvanyi anyagot is viszel be.ehes se leszel es ugyanannyi penzert megkapod.
2007. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit nekem mindenki tanácsolt,az az,h figyeljek oda,h mit szeretnék enni.Mi az amit kívánok.A szervezet az tudja,h neki mi kell.Egy hete nem bírtam leszakadni a gyümölcsről,most meg a máj van porondon.Nem szedek vitamint.A vashiányt is helyrepofozta a szervezetem magától.Amúgy nem győzőm hangsúlyozni ezen az oldalon,h a nyitottgerinc az eldől akkor,amikor még nem is tudják többen ,h babát várnak.Kerüld az édességeket..

Édesanyám vasat szedett végig a terhesség alatt...Nagyi semmit.Mindenféle komplex vitamin nélkül csodás babákat szültek.Nem dohányoztak,alig fogyasztottak alkoholt,és odafigyeltek arra amit a szervezetük mond.

2007. nov. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!