Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy néz ki a szoptatós...

Hogy néz ki a szoptatós melltartó, hol lehet beszerezni és milyen árban vannak? Hány darabot érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Legombolható a mellrésze,bababoltokban tuti van,kb 3-4 minimum kell,a mosás miatt.Drága.Én olcsó pamut meltertókat használtam,a célnak megfeleltek ,két gyereket szoptattam.
2008. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kettőt vettem, meglátjuk elég lesz-e, legfeljebb veszek majd még. Én 1100 ft-ért vettem a hungexpo bababörzén (nem márkás), de láttam Csepelen kínai áruházban tök ugyanazt 690 ft-ért.

Na persze van több ezerért is :(

32 heteske.

2008. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyet vettem, de nem sokáig tudtam használni, mert nem számoltam vele, hogy nagyobb fog kelleni, így nem volt túl kényelmes. (Erre majd esetleg figyelj, szerintem egy számmal biztos nagyobb kell). Szintén olcsobb pamutmelltartókat használtam, otthonra tokéletes volt.
2008. okt. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hettel kell szules elott venni, legombolhato az eleje, en kettot akarok venni, mert nagyon dragak.
2008. okt. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kettőt vettem, és nagyon megbántam. Szerintem kb. 4-5 kellene, alig várom, hogy a babámmal végre tudjunk közlekedni, és veszek még vagy hármat. Ahogy a 2. válaszoló írta, kínai üzletben is be lehet szerezni 690 Ft-ért. (én Debrecenben vettem egy kínaiban) Nekem úgy mondták, hogy a 8. hónapban mérjem le a mellem, és ahhoz viszonyított 1 mérettel nagyobbat vegyek. Így tettem, és igazuk volt.
2008. okt. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!