Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik patikában ( Bp. )...

Melyik patikában ( Bp. ) lehet beszerezni a Choragon inj. -t?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz az első inszem.-em. Már szedem a Clostilbegyt tbl.-t, szerdán megyek UH-ra. Utána kéne beadni a Choragon inj.-t, de eddig 3 patikában kérdeztem és ... nincs. Valaki vett mostanában? Hol?
2010. okt. 20. 02:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nehéz dió lesz... Nekem is kellet pár hónapja. Ráadásul 2 dobozzal. Kb az 5-6 helyről sikerült összekaparni. Én azt csináltam, hogy fogtam egy telefonkönyvet, vagy a neten is megnézheted a gyógyszertárak tel számát, és ahol mondták, hogy van félrerakattam a nevemre, és azonnal indultunk érte.

Ja és baromi drága :-( a 2 doboz volt 20 ezer.

Nekem sajna nem is használt... Neked azért Sok sikert .:-)

2010. okt. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hol tudtad beszerezni? A net-en is elkezdtem keresni.
2010. okt. 21. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is kellett. 1 helyen lehet kapni Pesten rendelés nélkül, a Déli-pályaudvarnál a patikában.

Nekem sajna nem használt, de remélem neked fog!

2010. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok. Én 18 kerben lakom pestimrén. Itt tudtam venni a Nemes u-i patikában 1 dobozzal, és a másik dobozt ők kutatták nekem fel, nagyon kedvesek voltak. Azt meg a lőrinci nagy sztk-ban lévő gyógyszertárban rakatták félre.
2010. okt. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megkerestem neked a tel számokat. Szentimrei Diana Gyógyszertár 1188 Nemes u. 16 T.: 292 10 44


a Lőrinci Gyógyszertár 1183 Thököli út.3. t.:290 30 47

Hívd fel őket hátha. AZért írd meg ha sikerült :-))))

2010. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Grófházy ***** válasza:

[link]

én innen rendeltem már vényköteles gyógyszert is,és rendben volt.

Gyógyszergyárból vannak a gyógyszerek,tehát nem bóvli.

Kihozzák,és többféleképpen fizethetsz.

Olvasd el a tájékoztatót.

N

2010. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Déli pályaudvarnál lévő nagy patikában eddig mindig kaptam. És a János kórház patikájában is szokott lenni.
2010. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2010. okt. 22. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!