Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, ha clostyt fogok...

Lányok, ha clostyt fogok szedni, feltétlen szukséges hozzá a tuszorepeszto szuri is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 18:41
1 2
 1/13 krisztina24 ***** válasza:
54%

Szia!

Nekem nem kellett mellé tüszőrepesztő szuri, a Closti pont a tüszőrepedést segíti elő,nekem bevált.Szerintem nem feltétlen kell hozzá.

2010. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
ELSŐ VÁLASZOLÓ:neked elsőre összejött vele a baba? Én is most szedtem, remélem beválik...
2010. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Én sem kaptam szurit.

Nekem a progeszteron szintem pont a határon volt, azért kaptam a clostit. Az első hónapban nem estem teherbe, a köv. hónapban elfelejtettem elkezdeni időben szedni (3-7. napon kellett volna, nekem a hetediken jutott eszembe). A harmadik ciklusban szedtem, és össze is jött a baba! (pedig biztosak voltunk benne, hogy az ovuláció időpontjában nem szexeltünk :))

3 hónapos most a kislányom.

Drukkolok!

2010. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
54%
Leírnád a kérdésed hátterét? Neked csak Clostit írtak fel, és hallottál valakinél a szuriról, vagy neked írtak fel kettőt, és nem érted, hogy miért?
2010. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Én is szedtem clostyt az első hónapban sikerült a babó.Nem kellet hozzá tüszőrepesztő szuri.
2010. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 krisztina24 ***** válasza:

ELSŐ vagyok és a másodiknak válasz:

Nem jött még sajnos össze a babó,de nagyon bízunk benne hogy sikerülni fog..hétvégére nem várom,remélem nem is jön meg, ha ne adj isten megjönne,akkor kezdem a 3. clostis hónapom.Nálatok mi a helyzet?

2010. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak clostit szedtem 10 hónapig, mikor abbahagytam azonnal összejött ababa. 7,5h km.
2010. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én e honapban/ha még megjonne/ kezdem szedni a bogyot...:/ kimutathato szervi bajom nincs, peteérésem is van...csak a doki javaslatára rásegítunk.azért tettem fel a kérdést mert épp ma írt a sogornom, h nála 6év után az elso clostys honap sikeres volt, de o kapott szurit is.de ezek szerint nála nem volt tuszorepi sem...
2010. máj. 13. 20:44
 9/13 A kérdező kommentje:
drukkolok mindenkinek és majd megírom,h mi is a helyzet:))bár remélem kevesebben leszunk már és inkább a terhesség kategoriába tartozunk majd:))
2010. máj. 13. 20:47
 10/13 anonim ***** válasza:
második vagyok: nekem csak teherbeesés elősegítésére írta föl az orvos- most volt peteérésem, remélem 2 hét múlva +++ lesz!
2010. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!