Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán már 3. hete lesz,...

Szerdán már 3. hete lesz, hogy nem jön meg. A tesztem negatív. Voltam nőgyógyásznál. Tapintásra azt mondta, hogy nagyon gyanus a baba, de az ultrahangon nem láttak semmit. Jövő héten megyek vissza kontrollra. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
8-án voltam a dokinál(2 hete késett).Tapintással rögtön rávágta,hogy baba van.A melleim nagyon fájnak,A folyásomra meg azt mondta,mielőtt meg se vizsgált tapintással,hogy terhességnél nem szokatlan.De az uh. miért nem látja?Akkor nem vagyok babás??
2008. okt. 13. 18:14
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy van 1 cisztám,még azt is meg kell nézetnem.Ezt az ügyeleten mondta a doki,aki megnézett uh-n.
2008. okt. 28. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!