Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán már 3. hete lesz,...

Szerdán már 3. hete lesz, hogy nem jön meg. A tesztem negatív. Voltam nőgyógyásznál. Tapintásra azt mondta, hogy nagyon gyanus a baba, de az ultrahangon nem láttak semmit. Jövő héten megyek vissza kontrollra. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
8-án voltam a dokinál(2 hete késett).Tapintással rögtön rávágta,hogy baba van.A melleim nagyon fájnak,A folyásomra meg azt mondta,mielőtt meg se vizsgált tapintással,hogy terhességnél nem szokatlan.De az uh. miért nem látja?Akkor nem vagyok babás??
2008. okt. 13. 18:14
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

nekem is kb 2-3 hete kesik., es a doki nalam sem cisztat sem babat nem latott, azt mondtA VARJAK, ES HA NEM JÖN meg csinaljak tesztet. Penteken megyek egy masik dokihoz is, hatha többet lat majd :->

Majd ird meg legyszi mi lett Veled!!Köszi

2008. okt. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
OK!!MINDENFÉLEKÉPPEN MEGÍROM!!DE TE IS ÍRJ!!SZORÍTOK NEKED!!!!!!!!!!!
2008. okt. 15. 13:35
 13/21 A kérdező kommentje:
elmentem másik dokihoz,mert az előző a jövő heti vizsgálatot elrakta 3 hétre.Az uh-n petezsák látszódik csak,ezért visszahívott keddre,azt mondja elhalt terhesség szerinte.1 hete még petezsákot sem láttak,csak a kézi vizsgálat állapította meg a terhességet.Úgyhogy nem tudom mit is gondoljak??
2008. okt. 16. 23:12
 14/21 anonim ***** válasza:
akkor pihi sokat! Ezt sokszor mondják a dokik, aztán semmi baja a babának, csak kisebb, mint gondolták, később fogant! Dory
2008. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
szerintem nemhalt el a babád,és még ottvan és szépen fejlödik. ezt hidd el. a dokik is tévedhetnek. a teszteket meghogy neis emlitsem!az egyik ismerösömnek most mutatott pizotivat és cystája volt. végülis ez nemmeglepő mert csak egy papirdarab
2008. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
en is ementem egy masik dokihoz, es nalam semmit sem lattak, irt fel norculotot...Nalad mi a helyzet?? Mi volt kedden?
2008. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

mult csütörtökön mutatták a petezsákot,tegnapra eltünt.Most mentem vérvételre,és hétfőn lesz eredmény.Nagyon magam alatt vagyok.A tesztjeim pozitívak.A méhen kívülit kizárták a multkor is meg most is.Azt mondták ne adjam még fel,hisz' láttak valamit.

Most sokat kell pihennem nem mehetek egyedül shova stb.

De már nem tudom mit higgyek!!

2008. okt. 22. 12:49
 18/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy így alakult!!:( :( Sajnos előfordul ilyen a korai terhességben, hogy a baba fejlődik egy darabig, aztán felszívódik, általában fejlődési rendellenesség miatt, de nem tudják ezt még az orvosok sem megmondani, hogy miért! A tesztjeid ilyenkor még pozitívak egy darabig, de halványodni fog a csík, a hcg lassan ürül ki a szervezetedből... Tudom, hogy rossz ezt így olvasni! Viszont szerintem ha rendben meg fog jönni ezután, akkor kitisztulsz, és hamar sikerülni fog újra, és egészséges lesz, semmi gond nem lesz! Több ismerősöm volt, akinél az első baba így korai időben elhalt, sőt művi megszakítás kellett, és nagyon hamar jött a következő, és minden ok volt! Lett egy kis angyalkátok! Ő fog fentről vigyázni rátok és a kis testvérkéire!
2008. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

en is sajnalom, de ne add fel, fel a fejjel!!! legkozelebb majd biztosan sikerulni fog!!

Mi volt egyebkent e hetfoi ervetel eresmenye?

2008. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Alacsony a hormonszintem.Tegnap óta már vérzek.Szerencsére nem kell a műtét,csak jövő héten 1 uh,hogy teljesen kitisztultam-e.És majd ezután mehetek dolgozni,addig nem mehetek sajnos.Addig netezek,elterelem a figyelmem.
2008. okt. 28. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!