Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán már 3. hete lesz,...

Szerdán már 3. hete lesz, hogy nem jön meg. A tesztem negatív. Voltam nőgyógyásznál. Tapintásra azt mondta, hogy nagyon gyanus a baba, de az ultrahangon nem láttak semmit. Jövő héten megyek vissza kontrollra. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
8-án voltam a dokinál(2 hete késett).Tapintással rögtön rávágta,hogy baba van.A melleim nagyon fájnak,A folyásomra meg azt mondta,mielőtt meg se vizsgált tapintással,hogy terhességnél nem szokatlan.De az uh. miért nem látja?Akkor nem vagyok babás??
2008. okt. 13. 18:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Hát ez fura,legalább petezsákot kellett volna látni,én is 2hétre mentem dokihoz,utána uh-ára,és már szívhang is volt..Lehet később ágyazodott be...most már látnia kell ha mész :)MInden jót,kívánom,hogy sikerüljön :)

37hetes kismama

2008. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De jó Lenne!!!!Köszi a bíztatást!!
2008. okt. 13. 19:08
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tapintásra ezt mondta, az jó, az uh később mutatja, bár a 6. héten már látszódnia kéne valaminek! De ez sokban függ a géptől is. Meg hogy mikor volt a tényleges fogantatás, beágyazódás! Neked talán később! Ő tapintásra érzi, ha megnagyobbodott a méh, és babánál puhább is lesz. Mikor mész köv?
2008. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Jövő hét kedden megyek.Amúgy az uh-s doki azt mondta hogy semmi baj nincs,nem lát cisztát stb...

A fogantatás az kb.szept.11 körül lehetett.

Remélem baba van!

2008. okt. 13. 20:33
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
én is igyvoltam a dokinak nemvolt ultrahang és tapintással aztmondta tuti baba de a teszt nega volt. és cysta volt és azért éerezte a doki. szerintem nincs baba. de kivánom hogy neked az legyen
2008. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A cisztát észrevette volna az uh-n nem??Azt mondta semmi elváltozást nem lát.Minden rendben van.
2008. okt. 13. 21:11
 7/21 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Tapintásra azt mondta ígéretes, voltam uh-n ott nem lát semmit.Egy hét múlva megint uh,akkor látta meg a cisztát. Viszont ez a ciszta nem olyan hagyományos ciszta, csak a dokik ezeket is annak mondják. Ez tulajdonképpen érett petesejt a tüszőben, csak a tüsző nem bír felpattanni. Tehát egy domináns tüsző. Nálad szerintem ez van, mivel a teszt nega volt. De ne izgulj, ha ez is van, az a tüsző megreped és akkor akciózzatok.Kívánom, hogy sikerüljön a babuci nagyon hamar. :).Azért írd majd meg,hogy mi lett. Kíváncsi vagyok, hogy babuci van-e a dologban. :) Reméljük nálad igen,nem mint nálam.
2008. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Drukkolok Neked és szerintem lehet baba!!! nekem sem mutatta ki egyből a teszt. Van, akinek késöbb kezd el termelődni a hcg-je - ez függ a ebágyazódástól is!! Ne add fel és semmiképp ne idegeskedj!!! A legközelebbi ultrahangon már tuti látni fogtok valamit :-) (ne gondolj rosszra!!)
2008. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
bocsi, természetesen beágyazódásra gondoltam ... :-) - előző válaszoló voltam
2008. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi,nagyon köszi a bíztatást!
2008. okt. 14. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!