Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes fogmzásgátlót szedni...

Érdemes fogmzásgátlót szedni két baba "között", ha maximum 4 éves korkülönbséget szeretnénk?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, az is több hónap míg igazán hatni kezd, aztán a kiürülés is eltart egy darabig. Már 1 éves a kislányom,és elgondolkodtam a fogamzásgátlón...


Az első kislányom fogantatása előtt már nagyon készültem,és akkor immáron 2 éve nem szedtem gyógyszert. Ha most is ennyit kéne kihagynom,akkor meg el sem érdemes kezdeni...


2010. máj. 12. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

kb 1, vagy 2 hét míg hatni kezd és ugyanennyi míg kiürül. tévhit, hogy 3-6 hónap kéne hozzá.


bármikor elkezdheted és bármikor abba is hagyhatod.

én személy szerint eleve fog gátló ellenes vagyok. kb egy évig szedtem össz-vissz, azóta óvszerrel védekeztünk és fogunk is a jövőben

2010. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem a két gyerkőcöm közt. Egy hónap volt még hatni kezdett, utána három hónapig hagytuk ürülni. Semmi gond nem volt, hamar várandós lettem a második babóval.
2010. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!