Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi esélye van...

Szerintetek mennyi esélye van annak, hogy terhes vagyok/lettem?

Figyelt kérdés
32 napos a ciklusom, a párommal a 13. és a 16. napon is együtt voltunk. Ha minden igaz, és hihetek a jeleknek, akkor az ovu a 14./15. napon lehetett. Szeretnénk a babát, bár tudatosan még csak most kezdjük el tervezni. Minden normális válasznak nagyon örülnénk!

2017. márc. 25. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg akkor volt az ovu, mint gondoltam, oda, akkor a 13 napi együttlét lehetett sikeres.

De még ekkor is kb 20% esély van a terhességre, ha minden rendben van.

Szerintem a legjobb kb 2 naponta szeretkezni végig a ciklusom alatt, akkor mindegy, mikor van az ovuláció.

Sok sikert!

2017. márc. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha egeszseges par ovukor van egyutt, 25% az esely.

Van aki 1. honapban terhes lesz, van aki masfel ev utan pedig minden stimmel. Az semmit nem jelent ha en leirom hogy en 3. honapban lettem, mert nem Te vagyok. Sot, van aki elso babal azonnal, masodikkal 8. honapban.

2017. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!