Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek sikerült már a babó...

Valakinek sikerült már a babó clostival? Esetleg mellé egy tüszőrepesztővel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 14:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
szia,megint "egyeske" vagyok:)Én 28 vok,és március óta próbálkozunk.Rosszabb ha "előre" tesztelünk,nekem teljesen elvette a kedvem a tegnapi "negativitás".Majd vasárnap tesztelek ujra,akkorra mondta a doki is.Majd akkor kell mennem hozzá ha esetleg mégis van babó,ill első napján ha megjön,a következő stimulációra.Kiírtam egy kérdést,tegnap,sztem megtalálod,Gabriel tesztes,nagyon reménykeltő válaszok érkeztek,neked is hasznos lehet.Ti mióta próbálkoztok?Mi lesz a következő ha ez nem sikerül?Engem a doki vmi 25 ezer ftos injekcióval rémisztget.Pussz!
2008. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szia "egyeske"! Hát mi már 4éve probalkozunk "természetes" módon! Orvosilag csak julius óta! Azóta csak megfigyelt a dokim, volt pete is azelőtt is,de most utólag clostit adott, meg pregnyl-t, de én ugyveszem észre hogy sajnos most ez sem segített! Azt mondta, h. ha bármi is lesz, férjem küldik a spermavizsgálatra! Én 27 éves vagyok, lassan már kezdek megőrülni, hogy miért nem jön össze?! Melleim sem fájnak, máskor már menzi előtt szokott, most csak ez az egy ami szokatlan, meg a hasam alja fáj, és felvagyok puffadva mindig! Tegnap csinaltam 2 tesztet, irtak sokan h. korai még, de az egyik akkor neg. lett, de estére meg volt a halvány második csík is, de leheth. a pregnyl okozta, ma reggel viszont megcsinaltam a második tesztet, és az viszont megintcsak negatív lett! Nem tudom most mi van? Veled mi a helyzet? Sebaj, ne szomorkodjunk, valahogy majdcsak lesz! Már elég fejlett az orvostudomány, hogy tudhasson segíteni, az ilyen nőkön mint mi, vagy a többiek! Ha gondolod, emailozhatunk, követhessük egymás példáját! Ebben azt hiszem hasonlitunk!
2008. okt. 14. 17:38
 13/18 anonim ***** válasza:
Jó,emailezzünk,én is erre gondoltam már tegnap..Eszter vagyok egyébként,Szolnok megyében élek.Te merre laksz?! 4év az nagyon hosszú idő,őrjítő lehet.:(Nekem már most is az pedig ez még csak az első eset,mikor közelében lehetek a terhességnek.Nekem is így voltak a tesztjeim,mint neked,egy semmi,egy halvány.A Pregnyltöl tényleg lehet..én attol émelyegtem is.Sztem ha terhes lennék most is émelyegnék,de semmi ilyen,csak a hasam fáj,meg a petefészkeim.Kaptál vmilyen terhességmegtartót?Mit mondott a doki,mi bajod van?Ezek szerint neked van peteérésed,csak nem rendszeres,ill. lehet h nem tapad meg?A cimem ella24@freemail.hu.Szia!
2008. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia! Látom sokan járunk hasonló cipőben. Én is Clostyt szedek,2.hónapja,az ellenőrzések során a 9.napon 14 és 18mm-es tüszők voltak,a 13.napon fájdalom és tojásszerű nyák,az uh.három tüszőt mutatott.19.napon 36 feletti progeszteron,a dokim szerint nagyon jó. 21-én /nem/ kellene megjönnie,a hasam eddig szúrkált,most még a menés is kellemetlen,a méhembe nyilal a fájdalom:(krémszerű fehéres hüvelyváladékozásom van. Ma teszteltem Gabriellel,és egyértelmű negatív,elkeseredtem:( Nektek vannak hasonló tüneteitek? Mindenkinek nagyon sok sikert és kitartást a babához!!!
2008. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Clostyt kapok,2.hónapja,az elsőt követően a 9.napon 14 és 18mm-es tüszőim voltak,a 13.napon tojásszerű cervixnyák és alhasi fájdalom,az uh.szerint 3 tüszőm lett addigra.19.napon 36 feletti progeszteront mértek,a dokim szerint nagyon jó.Mi spontán próbálkoztunk félidőben,21-én kellene megjönnie,most szúrkál a hasam,járáskor a méhem mintha húzódna lefele,és krémszerű fehér hüvelyváladékozásom van. Ma nem bírtam ki és teszteltem Gabriellel,sajnos negatív lett. elkeseredtem picit:( Nektek hasonló tüneteitek vannak,voltak? Mindenkinek kitartást a babához!!!
2008. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok!"Egyeske" vagyok,előzőekben írtam.Szóval sikerülhet Clostyval,én ma pozitívat teszteltem..még mindig nem tudom elhinni,olyan boldog vagyok!Nekem 2 petém volt,22,és 19 mm esek,kaptam Pregnylt,utána akció,és rá 19 napra,lám úgy néz ki,babó van a pocakomban..az még kérdés h kettő e,vagy egy:)Kaptam Utrogestant,sztem ez mentett meg,mert a nyálkahártyám csak 6 mm volt,de mire kellett,addigra megvastagította a gyógyszer.Ne csüggedjetek el a negatív teszteken,nekem tegnap még semmi sem volt rajta..4 tesztet csináltam meg.Remélem nem csak álterhesség,v ilyesmi,5 percenként nézem meg a csíkocskámat,nem e eltünt,nem is igaz,stb.Majd az ultrahang többet mond,akkor majd elhiszem h igaz..Sok sikert,kitartást nektek!
2008. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 nini24 ***** válasza:

Sziasztok!


Mi lett veletek? Én köv. hónapban kezdem a clostit, remélem, ti már mind babásak vagytok! :)

2009. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szia! Hat sajnos a babo azota sem sikerult, mert kiderult, hogy a paromnal van a baj, de hamarosan ez is megoldodik! :)))
2009. jún. 4. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!