Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek sikerült már a babó...

Valakinek sikerült már a babó clostival? Esetleg mellé egy tüszőrepesztővel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 14:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia!Én szedtem Clostyt,ez a második kúrám.Elsőre csak simán szedtem,és nem volt eredmény.Másodikra kaptam mellé Prednisolont,állítólag a férfihormonomat hivatott lecsökkenteni.Lett is eredmény,két szép 22mmes petesejt,a bal ill.jobb petefészekben.Kaptam tüszőrepesztőt,Pregnylt,majd akcióztunk.Sajna még nem tudom h sikeresek voltunk e,mert ez még csak 10 napja volt,1 hét még kell,mire mutat vmit a teszt.A Pregnyl után nagyon fájt a hasam.Egyébként PCOS-es vagyok.Nekem eddig ennyi a tapasztalatom.Ja,és kaptam Utrogestant,terhesség megtartó hülyekúp,napi háromszor kell "szedni".Neked vannak tapasztalataid?
2008. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hűha, akkor egy cipőben jarunk! Én is clostit kaptam, meg pregnylt, és akcioztunk eleget, hát most már én is várok! Nekem 6 nap telt el azóta! Te érzel már valamit?
2008. okt. 11. 18:49
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hű de gyorsan visszaírtál:)Hát érzek én mindent,mellfeszülés(nagyon),kis görcs,szédülés,néha émelygés,de attól félek,h az Utrogestantól van.8 naposan csináltam tesztet,mert már nem bírtam magammal,halovány csíkocska volt,lehet inkább én szerettem volna látni..most türelmesebb vok.Nálad van vmi tünet?
2008. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor te már egy kicsikét örülhetsz, én még csak várok, ha minden igaz kedd körül kéne a beágyazódás időszakának lenni, de mióta megkaptam a pregnylt, azóta mindennap érzem a hasam alját, mindig puffadt! Neked is? MIóta próbálkoztok?
2008. okt. 11. 21:53
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is állandóan puffadt,már olyan hasam van,h mindenki azt hiszi h terhes vok..mi március óta próbálkozunk,sosem volt menstruációm,csak egyszer 1 évben,ugyh rögtön dokival kezdtük.Nekem most van elvileg beágyazódás,szurkálgat is kissé,meg nagyon fáradt vok.Remélem télleg a babótól...Azt mondják vkinek vérzik is kicsit.Nagyon lassan telnek a napok ilyenkor,ugye?Dolgozol közben?
2008. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szia igen, dolgozom! Mi már 4 éve probalkozunk, de orvosi segitséggel csak 4 honapja! Nekem ma mensi szerűen fáj a hasam, sokszor azt érzem h. az van. Hát lassan telnek a napok igy, de sokan mondjak ne gondoljak rá, de így nehéz, ha gyógyszerezve, meg szurva is voltam , akkor is csak erre gondolhatok! Máskor nem szokott fájni a hasam, de ez is figyelmeztet hogy igyeljek a dolgokra, olyan nincs hogy ne görcsöljek a témán, pláne most! Nálad minden rendben van?
2008. okt. 12. 14:54
 7/18 anonim ***** válasza:
szia mi 2 éve probálkozunk. lelkileg teljesen padlon vagyok sajnos:(én most szedek clostit. nekem eddig volt tőle pém csak sajnos megvékonyitotta a méhnyálkahártyámat. ezért nemsikerült a baba. ti voltatok már medőségi központba?
2008. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
még nem küldtek oda, még sztem korán van! a párom sem vizsgálták még ki!
2008. okt. 12. 19:37
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia,első válaszoló vagyok.Én belehalok h dolgoznom kell,semmi másra nem tudok én sem figyelni,ráadásul olyan mellékhatásaim vannak..Nekem is mensi szerüen szurkál a hasam:(Ma csináltam tesztet,persze negatív,sztem nem lesz baba..:(Pedig olyan biztos voltam benne..vettem azért még egy tesztet,pár nap mulva megcsinálom..olyan teszt volt amit csináltam,amire az van írva h 3 nappal beágyazódás után mutatja ki.Nekem meg most fejeződik be a beágyazódás,és ma negatív lett.Van még esélyem szerintetek?Lehetetlennek érzem,h két petém volt,dupla esélyem,és mégsem sikerült:(Nekem férjem is kivizsgálták,ő rendben van.
2008. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szia! Hát én is ma teszteltem, de sajna nekem is negatív lett! Vettem 2 tesztet, hát majd menzi előtt 1 nappal még tesztelek ujra, persze ha nem lesz tünet, pl. mellfájás vagy más szokatlan, akkor már tudni fogom hogy megint csak nem sikerült! Nem baj, nem csüggedjünk, uj honap, uj probalkozás! Neked mikor kell visszamenned a dokihoz? MIota probalkoztok? Hány éves vagy? Szió
2008. okt. 13. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!