Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulácuós teszttel a kislányér...

Ovulácuós teszttel a kislányért. De mégis mikor?

Figyelt kérdés

Sziasztok anyucik!

Mindig 3 gyerkőcöt szerettünk volna. Jelenleg van 2 kisfiam, viszont ugye mivel azt mondják, hogy az összebújás peteéréshez való időpontja ba mérföldkő a gyerkőc neméhez, szeretnék ovulációs teszttel is picit "malőrködni", hogy kislányunk legyen, de nem tudom, hogy mikor bújjunk össze.

A peteérés előtt 2-3 nappal nagyobb esély van arra, hogy kislány fogan, úgy tudom.

Viszont ezen a napon már mutat valamit a tesztcsík?

Vagyis ha halványan jelzi a csík a hormonokat, akkor 2-3 nap múlva lesz ovuláció, vagy ha már halványan mutatja, akkor már tart az ovuláció? Mert ha már tart, akkor ugye nagyobb esély van kisfiúra, a spermiumok gyorsasága miatt.

Gondoljátok, hogy lehet ezzel matekozni így?

Segítsetek tisztába tenni ezt a kérdést!

Legyen csodaszép napotok! 😊



2017. febr. 28. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl nincs atmenet. Egy nagyon halvany masodik csik van az ovutesztemen a ciklus elejetol a vegeig (legalabbis volt, amikor hasznaltam kb fel even at). Ovu elotti nap lesz hirtelen pozitiv, legkorabban ovu elott ket nappal mar van egy pozitivhoz kozeli masodik csik, de nem mindig. De azt hiszem, hogy ilyen "kislany foganjon" szempontbol mar az is keso lenne.

Masnak pedig nagyjabol van egy atmenet a pozitiv es a negativ kozott, ez elegge egyeni.


En azt javaslom, hogy az elso ciklusban probald ki az ovutesztet, hogy nalad hogyan mukodik, illetve ha szabalyos a ciklusod, akkor figyeld egy ideig, hogy mikor szokott lenni peteeresed, hanyadik nap. Utana mar tudsz kovetkeztetni.

2017. febr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊
2017. febr. 28. 07:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem lányom van.Ovu előtt 2 nappal voltunk együtt. Akkor hőmérővel néztem az ovut. Viszot ez csak utólag mutatja.Most ovutesztet használok nekem ovu előtt 2 nappal pozi. Nállad a ketőtt együtt kellene használni.Akkor megtudod hogy pozi teszt után mikor van ovu.Sok sikert
2017. febr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. En lanyom van. Voltunk ovu elött utan közbe. Mindegyikböl lany lett🤗🤗🤗
2017. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Azért érdekes milyen emberek vannak itt. Egyszer volt egy kérdés, hogy a szülő mindenképp kisfiút akart. Akkor bezzeg nem bíztatások voltak, hanem leszólások. Pedig neki is volt már kislánya.
2017. febr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 es vagyok. A telefonom azt hiszem kicsit at javitgatja amit irok...szval 5 lanyom van azt akartam irni .
2017. febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is találkoztam olyannal, hogy egyik nap valaki egy bizonyos kérdést pozitívan, míg pár nappal később negatívan értékelt.

Mindig ki kell szürni azt az infót, amire kíváncsi vagy.

Ezen felül nem gondolom, hogy olyan nagy probléma, ha az ember megpróbálja picit befolyásolni a baba neme dolgot. 😊

2017. febr. 28. 15:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Én eddig azt hittem, hogy az apuka kromoszómáin múlik a dolog, nem az anyuka ovulációáján 🤷‍♀️ de mindig tanul az ember valamit 😀
2023. jan. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!