Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta okozhat terhességi...

Ciszta okozhat terhességi tünetet?

Figyelt kérdés
Pl: megjön érzés
2010. máj. 9. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha terhességre gyanakodol, ne toppelgess, meg nem ide írpogass, hanem csinálj egy terhességi tesztet.


A tübnetei egyébként hasonlóak lehetnek (pl kimaradó vérzés, magas ébredési hő), de ciszta nem okoz potitív terhességi tesztet, úgyhogy ez eldöntené a kérdést.

2010. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagativ lett a tesztem.:(
2010. máj. 9. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor bizony irány az orvos.


Jobbulást!

2010. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy petefészek ciszta is képes álpozitív tesztet produkálni. De lehet, hogy tévedek.
2010. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És mi van az ilyen kijelentésekkel:


"Nekem 2 teszt is negatív lett, és a nőgyógyásznál kiderült, hogy 7 hetes terhes vagyok......"


"szia .epekövem volt azt hittük attól vagyok olyan rosszul ,hogy jaj.elmentem a házi orvoshoz rám nézett elájult.megjött de mégis sza.rabodott az állapotom.csináltattam két terhességi tesztet negatív mind a kettő.annyira rosszul lettem a hányásoktól stb...kórházba kerültem egyből le küldtek megnézni az epémet ,hogy haj jaj mi is itt a baj vagy mekkora? na akkor mondta ott a hölgy,hogy igen van epe kövem de lát mellette egyebet is nem tudja megállapítani de egy 8 hetes baba lehet kb... elsőnek nevettem utána sírtam.annyira jönni akart ,hogy még a terhességi tesztet is átverte.most lesz egy éves ő is meg lett az epe köveim meg maradtak."

2010. máj. 9. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen én is úgy tudom,hogy egy bizonyos ciszta pozitív terhességi tesztet eredményez.
2010. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De nekem nincs + tesztem, csak tüneteim.
2010. máj. 10. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!