Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta okozhat pozitív terhess...

Ciszta okozhat pozitív terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen! :( Nekem mindig halovány tesztjeim voltak, végül elmentem orvoshoz vele, de nem talált semmit. :( Aztán további vizsgálatok.... aminek végül az lett a vége, hogy megműtöttek, volt több cisztám is, amiket eltávolítottak, majd szedtem rá gyógyszert is. Nálam ezek okozták a pozi tesztet mindig, ahogyan megműtöttek, utána már többé nem volt hamis tesztem, 1év 8hónap után spontán teherbe estem. :) Sok sikert kívánok!
2010. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én ezt már a teszt papírján is olvastam.
2010. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Sajnálom, hogy ilyet kell olvasnom. Csak azért kérdeztem, mert én jövőhéten megyek orvoshoz, a héten pozitívat teszteltem, többször is, de erős második csíkom van. Nagyon örülök neki, csak olvasgattam és felmerült bennem ez a kérdés. Akkor ezek szerint lehetséges. És terhes-tünetek is párosultak a teszt mellé?


Azért örülök, hogy később összejött a kisbaba, hozzá gratulálok! :)

2010. okt. 22. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok! Akkor te bizony babás vagy! A ciszta nem okoz erős pozi tesztet, ez tapasztalat, nekem mindig csak halvány volt! Nem volt soha terhes tünetem, de mikor sikerült a baba akkor sem volt semmi tünet ami terhességre utalna. Én merek neked gratulálni, tuti nem ciszta okozta az erős pozi tesztet, hanem a kisbabátok! :) Minden rendben lesz meglátod, szorítok neked, és majd írd meg mi volt! :)))))
2010. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsófi_ válasza:

Szia legelső hozzászóló.

nekem 2 tesztem is erős 2 csíkos lett. De ma mondta a doki h P3 CIN 1 a rákszűrési eredményem.

Megnézett UH-n ahol látott petezsákot de azt mondta annyira korai terhesség lehet h várjunk még 2 hetet (elvileg akkor 7 hetes leszek) és akkor többet tud mondani.

Akkor attól nem lehet két tesztem is erős 2 csíkos pozi teszt? Akkor kezdjek örülni annak ha doki azt mondta h 5 hetes terhes körül lehetek ???


Ez a két tesztem:

[link]

2014. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!