Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tünetek nélkül is lehetek babás?

Tünetek nélkül is lehetek babás?

Figyelt kérdés
még 11 nap van mensiig. 14.nap voltunk együtt 15. nap volt pém. nem érzek semmilyen tünetet.barátbors kapszulát szedek.volt aki semmilyen tünet nélkül babás volt?
2008. okt. 11. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha még 11 napod van akkor nem is nagyon lehet tüneted. Mindenkinél máskor jönnek és van akinek nincs. Ettől függetlenül lehetsz. Szurkolok!
2008. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!nagyon jó lenne ha már így 7hónap után sikerülne!
2008. okt. 11. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, te még nem vagy vesztve! Sztem nézesd meg magad dokival, vagy esetleg a párodat is! Még ilyen korán nem lehet érezni semmit, azt mondjak, csak valamikor a beágyazódás környékén, de van aki akkor sem érez semmit, de menzi előtt 2-3 nappal már nyugodtan tesztelhetünk, én is kiváncsi vagyok mi lesz nálam, de mindenkinek drukkolok, neked is! :)
2008. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!