Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attól hogy menzi tünetek...

Attól hogy menzi tünetek vannak lehetek babás? Vagy nem is kell ilyenkor a menzit érezni?

Figyelt kérdés
Hétvégére nem várom.Enyhén érzem a cicim és ma sokat mentem pisilni.A derekam nem fáj.Ez egyértelmű menzi előjel?Vagy terhesség esetén is lehet ezeket érezni?Én már nem is tudom
2011. jan. 6. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A tünetek terhességre, de sajna menzire is utalhatnak. Nehéz eldönteni, engem rendszeresen becsap a szervezetem. Hétvégén tesztelj, az biztosabb, mint figyelni az apró jeleket.
2011. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj,nekem kb 2 hete vannak tünetei,de nem vagyok babás. Igaza van az előttem szólónak, a szervezet néha becsapós. A teszt biztosra megy.
2011. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is vasárnap-hétfőre nem várom. És nekem is mensi szerű tüneteim vannak+derékfájás, és ma délelőtt olyan hőhullámok jöttek rám, hogy ki kellett mennem a levegőre hogy jobban legyek. A cicim is eléggé fáj. Remélem baba:)

Az első terhességemnél 1 hetes késésnél teszteltem, mert folyamatosan megjön érzésem volt,és mégis baba lett.


Úgyhogy akár lehetünk terhesek, akár nem!


Mikor tesztelsz? Más tüneted van?

2011. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia utolso.Szivem szerint már ma tesztelnék de nem akarom elhamarkodni
2011. jan. 8. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a nemvárt előtti reggelen teszteltem, 25-ös teszttel, +-t,ami szinte azonnal kijött:))

A babás "tüneteket" és a mensire utaló tüneteket nagyon egyszerű össze tévesztetni,mert sose tudni előre, mire számíts. Azt javaslom,próbáld kivárni a nemvártat,és akkor reggel csinálj egy tesztet. Ha halványan kimutatja,akkor babás vagy.

Szorítok!!

írj majd,hogy mi lett!!

2011. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!