Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom hogy helyreállt...

Honnan tudom hogy helyreállt a hormonrendszerem?

Figyelt kérdés
Mikor abbahagytam a gyógyszert utána késett 10 napot!A következő hónapban 10 nappal előbb jött meg és így átlagba ponnt 28 napos ciklusra jött ki!Tehát ha nem hagytam volna abba a gyógyszert ponnt arra a napra kellett volna megjönnie!Meg is jött!Akkor most már rendben lehet a hormonháztartásom?Nem görcsölök jobban...a mennyisége sem változott és átlagban kijött a 28 napos ciklus!Előre is köszönöm a válaszokat!!
2007. nov. 20. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Igen úgy tűnik minden oké a leirásod alapján!
2007. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. én amikor abbahagytam a gyógyszert, azután hol hosszabb hol rövidebb időkre jött meg a menszeszem és ugyanolyan mennyiségű volt, mint a gyógyszerszedés ideje alatt. Majd egyszer olyan volt a menszeszem, mint a gyógyszerszedés előtt. Sokáig volt meg, bővebben stb... Na én innen tudtam, hogy helyreállt a hormonrendszerem. Onanntól próbáloztuk, 2 hónap és összejött :-)
2007. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, a gyógyszer 3 hónap alatt ürül ki, addig máshogy kell védekezni. Ha ez elmúlt, akkor lehet babát gyártani:-) A ciklusod akkor normális, ha valós 28napos, amíg átlagolod, addig nem tudod, mikor van peteérésed , de nem is kell ezzel foglalkozni, szeressétek egymást nyugodtan, és siekrülni fog, jobban, mintha görcsölsz rajta.-)
2007. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a hormon rendszered helyre alltarol egy modon gyozodhetsz meg amit hormon tesztnek hivnak es averedbol mutatjak ki laborban.igy megtudjak nezni h mibol mennyi van stb...az hogy hany honap alatt urul ki az sem teljesen igaz,mert ha elolvasod a tajekoztaton is fel van tuntetve hanyas es hasmenes valamint ha elfelejtetted bevenni akkor mashogy is kell vedekezni mert nem vedhet megfeleloen.hat ha ezt mondjak es irjak,egyetlen kimaradt vagy kiurult tabira ha mar no a riziko a terhessegre akkor szerintem nem ervenyes a 3 honap.nekem is ossze vissza ciklusom volt,szedtem a tabit es egyszercsak nem jon nem jon a mellem feszul hanyok azthittem baba lesz,aztan csak hiperprolaktinemiam lett es ennek kovetkezteben gyogyszert se szedhettem es 3 evig nem is hallottam a mensirol.aztan a kezeles hatasara 3 ev utan eloszor megjott es a kovetkezo mensim amire azthittem megint nem jon meg,mar azert nem jott meg mert terhes lettem,2szer volt aktusom a mensi utan.na en nem keszultem ra h most gyereket csinalok,nem is szamolgattam...es meglett,pedig meg mensim se volt,meg nagyon sex se.
2007. nov. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!