Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy amióta...

Miért van az, hogy amióta próbálkozunk, megőrült a hormonrendszerem?

Figyelt kérdés
Tavaly december óta próbálkozunk. Azóta 20 naponta jön meg, akkor is 2 hétig tart. Ittam cickafarkfű teát, attól mégjobban megőrült. Vele együtt már én is lassan..orvos sem tud semmit sem tenni. Törődjek bele, hogy nem lesz gyerekünk soha? Pedig van peteérésem is.
2011. márc. 27. 18:50
 1/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Keress fel endokrinológust, biztosan oka van a gyakori vérzésnek. Ne kezelgesd magad kivizsgálás nélkül, mert ahogy tapasztaltad is, még jobban bekavarsz vele. A peteérésedet hormonlabor és ultrahang igazolta?

2011. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem, hanem a hőm alapján, a folyásom alapján és az ovufájdalom alapján biztos, hogy van peteérésem.
2011. márc. 27. 19:49
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Azért szerintem ezt erősíttesd meg vérvétellel is.

Az a biztos. :-)

2011. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!