Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy teherbe...

Lehetséges, hogy teherbe estem pharmatex védekezés mellett ( 5éve használom) vagy csak a hormonrendszerem zöldült meg?

Figyelt kérdés

Szóval rendszerint 36-39 naposak a ciklusaim és ezt be is tartja, de most már a 44. napnál tartok és semmi. A 39 napnál volt egy du, hogy menstruáció szerű alhasi fájdalmam volt, azt hittem holnap megjön, de azóta sem. Este álltalában éhes vagyok, de ha eszem akkor émelygek, amúgy semmi egyebet nem tapasztaltam. A legfurább, hogy én mindig nézem a hőm, de a mostani kivételes volt. Nem ugrott fel nagyon épp csak 1-2 tizedet, aztán vissza és most tartósan 36.4C. Bár védekeztünk, mert albiba vagyunk és most készülünk ház vásárlásra, csak utána akartunk próbálkozni, de ha becsúszott természetesen megtartjuk. Mit gondoltok? Baba vagy Hormon?

Köszi a válaszokat.


2009. szept. 13. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj, az már kimutatja az esetek nagy részében.
2009. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Holnap reggel megcsinálom, csak egy kicsit izgulok.
2009. szept. 13. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
:) Remélem a teszteredmény megvan már és kívánom, hogy olyan eredményt kapj, melynek nagyon örülsz majd. ;)
2009. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát megcsináltam és sajnos negatív, bár lehet, hogy mivel várni akartunk örülnöm kéne, de....

ezek szerint a hormonjaim szórakoztatnak, mert most is este éhes is voltam, meg émelyegtem. Köszönöm a válaszokat és a kedves hozzászólást.

2009. szept. 14. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!