Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha naponta szeretkezünk a...

Ha naponta szeretkezünk a párommal, mennyi esélyünk lehet?

Figyelt kérdés
Ha minden nap ....vagy ha nem is de kétnaponta szeretkezünk a párommal...sokkal nagyobb az esélye a teherbeesésnek...ugye?14-én múlt el a mensesem és azóta minden nap szeretkeztünk!Nem szeretnénk görcsösen akarni a picit...csak nagyon :-) Ha így folytatjuk az együttléteket szerintetek mennyi esély lesz a babára??
2007. nov. 20. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyobb az esélye mint ha csak peteérés körüli időszakban próbálkoznátok!Dehát mindenki annyit és annyiszor....amennyit kedve tartja.

A mikor nem vagy termékeny időszakban akkor nem is fogsz megtermékenyülni.

2007. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van A peteérés időszakában, előtte és utána szeretkezzetek. Nem kell minden nap, mert gyengül a spermiumok minősége is. Bár nem csak ebben az időszakban lehet megtermékenyülni, ugyanis hallottunk már a spontán peteérésről is, amit egy orgazmus is kiválthat. Na de ez a ritkább.
2007. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam meddőség központba és ott azt tanácsolták, hogy peteérés előtt 3-4 nap szünetet tartsunk, peteéréskor és utána 3 nap egymás után legyünk együtt.

Próbáljátok ki így, hátha beválik.

Egy 13 hetes kicsilány anyukája.

2007. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Most miért kell lebeszélni a rendszeres szexről? Hidd el, előbb lesz babád, ha nem ezen görcsölsz, hogy mikor kell együtt lenni, meg mikor nem. Ha nem lehet babád valamiért, tök mindegy mikor és mennyit vagy a pároddal, mások meg egy aprób pillanatnyi botlás után is teherbe esnek.

Peteérés bármikor lehet, nem csak a 14-16. napon, és nem kevés ember írta, hogy menses alatt esett teherbe.

Tehát nyugodtan akár naponta többször is szeretkezzetek, mint normál esetben máskor is. Ne görcsöljetek, csak akadályozza a fogantatást.

Sok sikert.-)

2007. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Legideálisabb kétnaponként szeretkezni a 8-2o. nap között. Egyszerűen csak szeressétek egymást és csak akkor legyetek együtt ha mind a ketten akarjátok. Én elkövettem egy nagy hibát csak arra figyeltem, hogy mikor van peteérésem és a páromra egyáltalán nem figyeltem. Nem is sikerült teherbe esnem. Aztán "eldobtam a hőmérőt" nem számolgattam a napokat és ez meghozta az eredményt. A baba jönni fog ha Ő is igy akarja, addig pedig legyetek türelemmel. Sok szerencsét!
2007. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
tok igaz ha 2 egeszseges ember szeretetbol van egyutt (vagy nem abbol)es egymasra figyelnek akkor ha akar jon a baba.mert igaz am h ciklus homerseklet meg peteeres stb...melyik napon kell,de ez szerinted ez a gorcsosseg ami szinte mar mesterseges baba gyartas,100 parbol hanynal hozott azonnal sikert,van akinel evek alatt sem.ugyanis az agyalapi mirigy ami a hormonokert felelos stressz hatasara felboritja mukodeset,pl.hala eset dieta korny valtozas stb...ha igy folytatod eljutsz az en szintemre es naponat massal nem torodsz csak azzal h mennyi a hod szamolgatsz es stb...a vegere mar nem hogy baba nem jott de se peteeres se mensi,amit sikerult elernem h a ferjem elhidegult tolem mert ugyerezte masra nem kell csak h gyerekunk legyen,aztan ot hibaztattam mert nem tud teherbe ejteni,kiderult h mindketten egeszsegesek vagyunk,de talat egy olyan not aki ot tartja elonyben nem a spermaszamat,azota elvaltunk nekik 2 gyerekuk van,es nekem is sikerult kikeverednem a stresszbol,az uj baratommal pedig egy nyaralas meghozta regen vart gyumolcset-pedig nem sexeltunk minden nap,mint a volt ferjemmel.rem jo tanulsag vagyok neked es a tobbi gorcsolonek
2007. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!