Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Októberben megjött 6-án és...

Októberben megjött 6-án és 20-án is. A férjemmel 2 naponta szeretkezünk. Egy hete néha szédülök és itt-ott hányingerem is van. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2007. nov. 15. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem eleg fura, hogy egy honapban ketszer jon meg 14 nap szunettel...ez nagyon gyanus nekem.Lehet mas problemad van...ha meg masodjara csak eppen barnazas volt akkor az lehet beagyazodas jele is. Menj dokihoz!
2007. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Szédülés,hányinger nemcsak terhesség jele lehet!

Ha kétster is megjött és rendesen,akkor mi utal itt terhességre?

2007. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az agyad produkálja ezt,nem hiszem ,hogy az vagy.Én is mikor elkezdtük a projectet volt olyan,hogy olyan hányingerem volt,hogy majdnem leszálltam a viliről.ez 2 hónapig tartott utánna mikor lazítottam eltűntek.Most mikor már biztos a baby a mellfeszülésen kívűl semmi bajom sincsen,se hányinger se semmi.Úgyhogy lazíts és jön majd meglátod.
2007. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!