Mi ez?

Figyelt kérdés

nov 2an volt az ut.mensim,15en ovulaltam,egyutt voltunk nov 5tol majdnem minden nap,tegnap es tegnap elott igen eros folyasom volt,de szagtalan es nem viszket szoval semmi betegseg v gomba.fel nem vagyok fazva.ma mar nincs folyasom csak almos vagyok 3 napja sokat alszom es folyton almodok.az etvagyam hol van hol nincs de a mellem kicsit erzekeny lett.van mar egy babank 8 honapos,ha jonne megegy nem lenne gond,de nem volt szandekosan betervezve.a derekam faj,es este hanyingerem volt.ez lehet attol h megint babas vagyok v vmi betegseg?

ja nov 26ra varom a mensim,es tudom h a teszt korai,felek h vmi betegseg,jobb lenne gy baba.


2007. nov. 20. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy betegség,én inkább babára tippelek!
2007. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elég sűrűn együtt voltatok a pároddal, én is a babára voksolnék A folyás lehet attól, hogy ha éppen beágyazódás-félben van a petesejt, a szervezeted, a hüvelyed is intebzívebben termeli a szokásos hüvelyi váladékot, a megváltozott helyzet eredményeként, egyfajta védekezési reakció, mert a test minden "idegen" anyagot igyekszik kilökni magából, hiszen nem tudja, mi az. Bilológia okát ne kérdezd, ezt én sem tudom. (Amikor én voltam terhes, egy óriási fájdalmas csomó lett a hónaljamban, amit műteni nem lehetett a terhesség alatt. Így kilenc hónapig két "gombócot" kellett kihordanom, de utána a csomó magától visszahúzódott, rögtön a szülés után)
2007. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Most olvastam a kérdést, és már jó sok idő telt el... Betegség volt, vagy baba?
2008. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szia baba lett belole
2008. aug. 20. 14:40
 5/5 anonim válasza:
Gratulálok! :)
2008. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!