Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja a barátommal megszak...

3 hónapja a barátommal megszakitásos az együttlétünk azóta minden hónapban megjött rendesen. Lehetek e mégis terhes? Hány hónapos baba látszik a pocin?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden hónapban rendesen megjött, eltelt már 3 hónap és nem érzel a testeden változást (mellnövekedés, érzékeny, sőt fájó mellek, sötétedő mellbimbó, eres lábak, mellek, és főként az alhas keményedő kis dudorodása) plussz a kellemetlen émelygés és álmatlanság, fáradékonyság,... akkor én azt hiszem, BIZTOSRA veheted, hogy nem vagy terhes.


De vegyél tesztet, az kimutatja és akkor nem kell aggódnod tovább. Amúgy teljesen nem egyértelmű a számomra. Akkor most szeretnél vagy nem szeretnél kisbabát?

2008. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretnék még most babucit...nincsenek tüneteim.Csak annyi hogy a hasam furi de lehet hogy csak bebeszélem magamnak...
2008. okt. 9. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:

én csak egyet nemértek. nemtudok megvenni 3 db óvszert 500 ft-ért, vagy mivan? annyi ilyen kérdés van itt, hogy jaj, nem védekeztünk, aztán itt aggódnak h mostakkor terhesleszek???

vegyél óvszert és nemleszel terhes. ésakkor nemkell ezen aggodalmaskodnod.

vagy, irass fel tabit. az a legeccerűbb, akkor az óvszert sem kell mindig mindenhova magatokkal vinni

de én télleg nemértelek titeket, mértjó ez a megszakításosdi, aztán meg jön a para, h jaj, terhesvagyok...meg netán a baba, aztán vagy abortusz, vagy állami gondozás, vagy hasonlók.

2008. okt. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!