Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélyem a babára?

Mekkora az esélyem a babára?

Figyelt kérdés
Par napja voltam a baratommal egyutt. Nem vedekeztunk (tobbszoris.belem elvezet(egy alkalom) honap elejis a menstruaciom . Kb 5napig tart . 10. Dikeig mindig megjon maximum. Napra sosemm pontos mindig 1-2-3 nappal elobb vagy,kesobb jon meg ,ezert nem tudok peteerest szamolni mert nem tudom hany napos a ciklusom mivel mivel mint irtam az a par nappal vagy elobb vagy kesobb jon meg sosem napra pontos :( ne ertsetek ferre akarjuk a babat😍 bunkok kimeljenek .

2017. jan. 26. 21:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Boldog baba varast :) ha veszek ovu tesztet,de a parom sajnos eleg ritkan van itthon. Egyszer vegig csinalom es korulbelul minden honapban akkor lesz ? Vagy csak ara a honapra ervenyes es minden honapban vegyek akkor ujjat?
2017. jan. 27. 10:49
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Minden hónapban figyeld akkor,nem vagyunk gépek,a legjobb barátnőm a menstruációja utolsó napján esett teherbe...
2017. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
26%
Van eselyed arra,hogy teherbe esshettel. Kovetkezo heten tesztelj! Minden megeshet. Elso voltam
2017. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) remenykedek
2017. jan. 27. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!