Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélyem a babára?

Mekkora az esélyem a babára?

Figyelt kérdés
Par napja voltam a baratommal egyutt. Nem vedekeztunk (tobbszoris.belem elvezet(egy alkalom) honap elejis a menstruaciom . Kb 5napig tart . 10. Dikeig mindig megjon maximum. Napra sosemm pontos mindig 1-2-3 nappal elobb vagy,kesobb jon meg ,ezert nem tudok peteerest szamolni mert nem tudom hany napos a ciklusom mivel mivel mint irtam az a par nappal vagy elobb vagy kesobb jon meg sosem napra pontos :( ne ertsetek ferre akarjuk a babat😍 bunkok kimeljenek .

2017. jan. 26. 21:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Es elfelejtettem le irni . Nem tudom mitol lehet meg szamit e. De szeretkezes utan "alulrol" furcsa erzesem volt. Aztan ra kis idore fel ora -1ora kb elmentem pisilni eszre vettem hogy picit veres a wc papir. Tenyleg csak picit pecsetelosen
2017. jan. 26. 22:11
 2/14 anonim ***** válasza:
8%

Szia,lehet hogy volt esely ,a teherbeeseshez,foleg ha ovus idodben voltatok egyutt. Az a pecsetelos verzes lehetett jele is a beagyazodasnak,bar nem tudom hogy kozvetlen az aktus utan lehetseges e ez,bar szerintem tuti.

Ha nem jon meg,vagyis ha kesni fog,tesztelj. Bar szerintem van ra esely,nem is keves.

2017. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) nagyon reménykedem benne :( reg ota vagyok egy babara :) de hamarosan honap eleje remenykedek
2017. jan. 26. 22:45
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Közvetlenül aktus utàn nincs beàgyazódàs. Valalószínűleg megsérült a hüvelyfal. Nekem is volt màr ilyen picit hevesebb aktus utàn.

De buztos hogy nem terhesség okozta. 2 hét utàn mutathat a teszt is valamit.

2017. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem baba :(
2017. jan. 26. 22:52
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld :)
2017. jan. 26. 23:13
 7/14 anonim ***** válasza:

Olvass utàna egy picit a dolgoknak és ezt nem negatívan írom.

A terhesség heteinél làtod pontosabban leírva, hogy mikor lehet ovud, mikor lehet beàgyazódàs stb.

És akkor megérted te is pontosan mi3rt nem lehet aktus utàn egy óràval beàgyazódàsi vérzés. Illetve jobban àtlàtod a te ciklusodhoz képest mikor van megfelelő alkalom.

Ha nagyon szeretnél babàt ez a minimum, hogy nem vaktàban "lövöldöztök" mert így minden hónapban vàrod és vàrod. Minden jelet majd babànak sejtesz stb. Tudom én àtestem ezen.

2017. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Irtam hogy sosem napra pontosan jon meg. Csak anyi hogy honap eleje. 1-3 nappal vagy kesobb vagy elobb jon meg

.igy sajnos nem tudom kiszamolni pontosan hany napos ciklus es igy belonisem tudom a "jo" napokat :( de hallotam hogy korulbelul 2-3 hettel mensi elott van a"jo idozites" a babahoz. Nem tudom ebbol mi igaz. De remelem tenyleg igyvan! Mert akkor jo idoben volt. Es van esely a babora😊

2017. jan. 27. 00:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Vegyél ovutesztet. Akkor tökéletesen làtni fogod a megfelelő alkalmat!
2017. jan. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2-3 napot nekem is csúszott a mensim sokszor,én akkor is mindig belőttem a ciklushosszt 28 napra,így kb 14.nap van elvileg a peteérés,itt ugyanúgy figyelembe vettem azt a 2-3 nap csúszást,tehát 11.-17.napig lőttem be kb.az ovut. Ezt csak magamnak számoltam ki,igazából,ha most kezdtek próbálkozni,csak legyetek együtt,amikor jól esik,mint máskor is... Mi egyszerűen csak nem védekeztünk (jó én tudtam kb.mikor van a legnagyobb esély,de nem paráztam rá) első hónapban teherbe estem,rádásul egy héttel később fogant a baba,mint ahogy számoltam. Szóval pontosan csak ovuteszttel tudod meghatározni,de szerintem azzal még ráérsz. 29hkm
2017. jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!