Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmaradhatnak a babák? Pár...

Megmaradhatnak a babák? Pár napja volt lombikos beültetésem és azóta olyan feszült vagyok, hogy nyilal a méhem.

Figyelt kérdés
Annyira hülye vagyok.Nem tudok kibújni önmagamból.Volt már valakinek ilyen?
2008. okt. 9. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek feküdj és pihenj sokat. Ne légy feszült, mert ha sikerül te leszel a legboldogabb a világon, de adj neki esélyt. Az elején nekem is nyilalgatott a méhem és ez teljesen természetes. Még később is fog mivel az nő és így lehet érezni. Én drukkolok. 25 heteske
2008. okt. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi a rossz dolgoknak ne adj esélyt. 23 heteske
2008. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy. Köszönöm a bíztató szavakat.Nagyon fel is vagyok puffadva,mint menzesz előtt.Már pár naposan is nő a méh? Még olyan picik az embriók ilyenkor.Gratulálok neked.
2008. okt. 9. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegeskedj, pihenj sokat és nyugalom! Bizony, már pár naposan is puffadsz! Én a + tesztem hetén úgy éreztem, mintha lufi lett volna a hasamban, aztán leálltam a szénhidrát bevitellel (főleg a kenyér puffaszt nagyon) és már sokkal jobb.

Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, fehér húst és napjában többször keveset, nem lesz gond!

Boldog babavárást!

2008. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nekem okt. 23-án volt beültetésem, rám általában éjjel jött az idegesség. Sajnos ez betudható a hormonoknak. Nekem az orvos nem javasolta az egész napos fekvést, csak az első 2 napban. Járj el naponta legalább fél órát sétálni, az nagyon jót tesz, igyál sok folyadékot, és próbáld meg lekötni a figyelmedet, ne agyalj egyfolytában a beültetésen.
2008. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!