Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami amitől elmúlhat?

Van valami amitől elmúlhat?

Figyelt kérdés

Már kb 2 hete étkezés után erős hányingerem van ,lehet hogy terhes vagyok de még tesztet nem mertem csinálni,ma kellene megjönnie,megcsináljam most a tesztet vagy várjak még vele?

Veszélyeztett terhes leszek ha az vok .egyből kiír a doki?


2008. okt. 9. 09:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A kérdés lemaradt...mit javasoltok a hyányingerre?
2008. okt. 9. 09:35
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem megcsinalhatod, végülis akrámi lesz, már kikéne mutatnia! :))) drukkolunk! aztán jelezz!
2008. okt. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad hogy késik e már! Én menszi előtt két nappal teszteltem és nekem már kimutatta a pozitívat! Csinálhatsz egy tesztet de nem biztos hogy ki fogja mutatni a pozitívat, mert sajnos nem mindenkinek muatatja ki! Dokihoz szerintem akkor érdemes elmenni ha már legalább egy két hete késik mert akkor már kell látnia legalább a petezsákot! Nekem a hányingerre jó volt a hideg tej meg a fagyi de talán a afagyihoz már hideg van! Ha terhes vagy és esetleg olyan helyen dolgozol ami nem feltetétlenül jó a te állapotodban akkor kérheted a dokit hogy vegyen fel táppénzre! Engem is felvett mivel nehéz fizikai munkát végeztem!Persze még sok más tényezőtől is függ a veszélyeztetett terhesség!Vérzés görcsök stb! Álatlában egyébként kiírnak a dokik! Sok sikert!
2008. okt. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja most látom hogy írtad hogy ma kellene megjönnie! Hát egy próbár megér...(második válaszoló)
2008. okt. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válszokat a párom bizton állítja hogy terhes vagyok,én is bízom benne és abban is hogy most problémamentes lesz ,ma kell megjönnie egyébként!

Majd írok hogy mi lett az eredmény!

2008. okt. 9. 09:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Remélem gratulálhatok! Hányingerre esetleg keksz, gyümölcs. De sajnos nekem egész nap hányingerem van, ha eszem azért, ha nem akkor azért. Ha kéred az orvosod, ki fog írni, viszont elég ha csak 5-6 hetesen mész el, akkor fog már látni petezsákot, de szívhangot majd csak a 7. hét után.

Írj eredményt, szorítok!

7,5 hetes

2008. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hanyinger: sose legyen teljesen üres, vagy teljesen tele a pocid. altalaban ezt mondjak.


tesztelj minnel hamarabb


igen, akar rogton kiir a haziorvos, ha a nogyogyasz javasolja, nekem felajanlottak, pedig nem vagyok veszelyeztett terhes


amennyiben két csík, gratula :D

2008. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A hányingerre nincs tuti recept, ami mindenkinek beválik, neked kell sajna kipróbálgatnod. Néhány tipp:


-keksz reggel, mielőtt kikelnél az ágyból

- szénsavas gyömbér üdítő

- tej

- de hallottam már olyat is, akinek a cola vált be

- B6 vitamin injekciót meginni, bár alapvetően hányingerkeltően büdös, de ha már leér, és nem jön vissza, nagyon jó, háziorvos felírhatja.


A veszélyesztetett terhességre kitérve: attól, hogy hánysz, még nem leszel veszélyeztetett terhes, kivéve, ha hyperemezises vagy. Ez vészes hányást jelent ( sajna én az voltam ) nem maradt meg bennem egy korty víz sem, így ki is száradtam, 4 nap kórház lett a vége.


De ha nem hánysz annyira akkor is kiírhat a háziorvos táppénre szerintem, attól függetlenül is, ha nem vagy veszélyezetett terhes. Hátha poz-at tesztelsz! Drukkolok!

2008. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem a hányinger miatt leszek veszélyeztetett terhes hanem mert volt egy terhességem és majdnem az életembe került és a baba sajnos elment!Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2008. okt. 9. 20:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, az utolsó válaszoló vagyok, ez a kérdésedből nem derült ki. Remélem, most minden rendben lesz veled
2008. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!