Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet, h többnyire...

Mitől lehet, h többnyire barnás a mensi?

Figyelt kérdés
Két nap barna, két nap vér, két nap barna! Nagyon szeretnék babát! Kilenc hónapja nem jön!
2008. okt. 9. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de nekem igy kezdődött a pco-m. nem biztos,hogy neked is ez van, de az valószínű, hogy valamilyen hormonális problémád van. Menj el orvoshoz.
2008. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem mindig ugy indult a mensim, hogy 1 nap barna, 3 nap ver, egy nap barna.

voltam pcos, de amióta meggyogyultam, azota is pont ez a menet, szóval en nem kiabalnek rogton pco-t-foleg ha a kerdezonek rendszeres a mensije.


viszont elmehetnel nodokihoz, es probalhatnal ki eloszor kulonbozo homeopatias szereket (nekem a mastodynon vált be, de vannak, akik a palást meg cickafarkfu teakra eskusznek), es ha nem megy azokkal, akkor closty. ha a closty sem segit, jon a kovetkező lépés.


bizonyára tudod, hogy rendszeres szexualis elet mellett, havi 20%od van teherbe esni, ami nem adódik össze sajnos, de ezeket lehet a fentebb leirt modszerekkel növelni.


A lényeg, hogy ne hibaztasd magad, és ne parazz miatta, elobb utobb osszejon. de a nődokid mindenkepp keresd fel

2008. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az első válaszoló vagyok! nem bunkózásból írtam a pco-t, csak ez is egy lehetőség. orvoshoz mindenképp el kell, hogy menj
2008. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elhiszem, csak pl egy csomo nőismerősömnek köze sem volt a PCO-hoz, mégis barnázott mensi elejen meg vegen, szerintem természetes dolog. mondjuk az arányokat nem tudom. a nőgyógyász meg tudja állapítani mennyire egészséges, a PCO-t viszont ENDOKRINOLOGUS tudja jól kikezelni, mert a nodokik csak fogamzásgátlót irnak rá, vagy ha babat akar a delikvens, akkor max clostit.

Ezzel en nagyon megjartam, es orulok, hogy vegigjartam bp majdnem osszes orvosat, mig vegre kigyogyitottak, es egeszsegesen foghattam neki a babaprojectnek.

de szerintem a pco-nak nem lehet mondani, hogy a barnazas a tunete (azt szoktak mondani, hogy nem rendszeres, kimarad, de pl az en mensimhez, amikor pcos voltam, akkor is orat lehetett igazitani, szoval ez sem altalanos)

tudom, hogy nem rosszindulatból irtad, elnezest, ha felreertheto volt a reakciom, de ezek a dolgok becsaposak.. es ha nem tunik el napi egy barany, akkor nem kell farkast kialtani..akkor se, ha sajnos sok not erint a dolog

2008. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elején pár napig van barnázás ami sajnos sárgatest hormon alulmüködésére utal, valószínű emiatt vetéltem el tavasszal, de van rá gyógyszer amelyet a létrejött terhesség korai szakaszától kell majd szedni és segít megtartani a babát
2008. okt. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!