Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet, hogy ebben a...

Mitől lehet, hogy ebben a ciklusban nem volt peteérésem?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapja figyelem a ciklusaimat, és mindig kb 18-20. napon van peteérésem és a ciklus hossza 30-35 nap körül alakul. Most a 25. napon tartok, már több napja van tojásfehérje szerű nyákom, és már 1 hete fáj minden nap a hasam. Mitől van ha nem peteérés? A hőm sem ment fel. Valami baj lehet?
2008. okt. 8. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan több napja a tojásfehérjeszerű nyák, akkor valószínű most lesz pé. Nekem is csúszott 6napot ebben a ciklusban, ezt onnan tudom, hogy dokihoz jártam uh-ra. Mi már egy éve próbálkozunk. Nem használsz ovu-tesztet? Egyébként előfordulhatnak olyan hónapok is, amikor elmarad az ovuláció. Viszont, ha megvan a nyák, az jó jel, szerintem mostanában akciózzatok! De biztosat az LH-teszttől tudhatsz! :)
2008. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Idáig minden hónapban használtam ovu tesztet, mértem a hőmet, most elhatároztam, hogy kicsit szüneteltetem ezeket a dolgokat, hátha emiatt nem jön össze. Erre most meg már peteérésem sincs.
2008. okt. 8. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy nincs péd! Nem szabad így hozzáállni! Ne akard olyan görcsösen, egyébként abszolút tudom, mit érzel, én is ugyanilyen voltam. Aztán a 10.hónap után elfogadtam azt, hogy majd jön, ha akar, döntsön ő, már nem erőltetem. A munkámra koncentrálok, élem az életem, szeretem a páromat, aztán majd egyszer a baba is remélem, hogy útnak indul. Fel a fejjel, úgyis úgy lesz, ahogy lennie kell! :)
2008. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!