Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek volt ebben a...

Szerintetek volt ebben a ciklusban peteérésem? Átlagosan 35 naposak a ciklusaim.

Figyelt kérdés
Voltam dokinál a 11. napon és látott egy 14 mm folliculust. Voltam a 33. napon is uh-án és mondta, hogy csak egy kis folyadékot lát a méhem alján. Méhnyálkahártya 12.Szte volt. Még nem jött meg és már a 38. napon járok, tesztelni nem merek.HAsam puffadt, mellem néha nagyon nyilalgat.ELőfordulhat olyan, hogy egy növéseben lévő tüsző visszafordul és összemegy és nem lesz? Bocsi ha béna a kérdés, nagyon izgulok.
2011. ápr. 25. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már elkezdett nőni vagy megreped vagy, ha nem annak marad látható nyoma, úgyhogy biztos volt peteérés. Tesztelni nem próbáltál még? Már elég rég lehetett pé. Amúgy érdemes esetleg hőmérőzni vagy ovu tesztet használni, hogy ne legyenek ilyen kétségeid.
2011. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, tesztelni kéne, de nem merek.Általában 21-23 napon volt az elmúlt hónapokban peteérésem. Március 19 az utolsó mensim napja.
2011. ápr. 25. 12:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és most ebben a hónapban nem ovu teszteltem, mert most nem akartam rágörcsölni.
2011. ápr. 25. 12:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, szerintem kéne mindenképp tesztelned! Ha a pozi, akkor megkönnyebbülsz, nem idegeskedsz, mint most, ha negatív, akkor viszont lassan irány az orvos, hogy miért nem jön meg. Én kétszer jártam úgy, hogy nem volt pé és gyógyszerrel kellett meghozni a mensimet. Úgyhogy teszt! Egyébként meg szerintem gyanús vagy. Ha a 15-20 nap között volt ovud, ami lehetséges, akkor már rég meg kellett volna jönnie! Drukkolok! Majd írj, hogy mi lett!
2011. ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!