Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? A ciklusom...

Mitől lehet ez? A ciklusom 20. napján még mindig csak 36.5 a hőm.28 naposak szoktak lenni a ciklusaim. Az átlaghőm 37 körüli szokott lenni. Nem volt még peteérésem? Lehet, hogy nem is lesz ebben a ciklusban?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nem minden hónapban van PÉ, úgyhogy valószínű, hogy ez lesz Nálad is. Vagy egy nagyon késői lesz majd, de akkor nem is 28 napra fog megjönni.Ne keseredj el, ez sajnos természetes. Csak tudom, aki babát szeretne, nem túl jó, hogy várni kell még 1 hónapot.
2009. szept. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igen....

Én is arra gondolok,hogy ebben a hónapban kimarad a peteérés.

De akkor a menzesz is,ugye?

2009. szept. 23. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hát, jó sokat fog késni. Legalábbis én igy jártam múlt hónapban.46 napra jött meg.Meg most is 20. napon vagyok, de még mindig csak megemelkedett a hőm, aztán visszakúszott az alapra. Nem érti ezt az ember lánya :-) Első voltam :-)
2009. szept. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!