Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom rendszeres 28 napos,...

Ciklusom rendszeres 28 napos, mikor van a peteeres es csak az nap lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
2007. nov. 19. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés elméletileg 14.nap környékén van.A biztos teherbeesés érdekében,szexeljetek minél többet,lehetőleg 2 naponta legalább egyszer,és ne azon törd a buksid,h mikor lehetne.Így sokkal sikeresebb lesz a projekt!
2007. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szabályos 28napos ciklusaim voltak. Mi 2naponként voltunk együtt és 3. próbálkozásra sikerült. Vmi érdekes: minden hónapban a 10-12-14-16 napon próbálkoztunk mindig este ugyan abba a pózba mégis 3.ra jött "csak" az áldás mikor nem idegeltem már miatta magam! Azt ajánlom 10-16napiokan próbálkozzatok spontán és majd ő eldönti mikor akar jönni:)

15hetes kismama

2007. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
egyet ertek az elottem szolokkal,a lenyeg h ne stresszelj azon h mikor,nagyon keves az olyan aki eldonti hogy babat akar es holnap mar terhes is.addig elvezzetek egymast jo gyakran de ne csak a jo napokon hanem amikor csak megkivanjatok.ovu a 14.nap korul
2007. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!