Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal babát tervezünk....

Párommal babát tervezünk. Május 2-3-ra nem vártam. Azóta sem jött meg, viszont lassan egy hete mintha meg lenne duzzadva a méhem, és mintha lentebb is lenne?!

Figyelt kérdés
Szinte peteérés óta folyamatosan fehéres folyásom van, viszont úgy tudom, ha lent van a méh, az menstruációra utal. Napok óta "mindjárt megjön" érzésem van. Most akkor szerintetek baba vagy nem baba?
2010. máj. 4. 07:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Melleim fájnak, de ez előző mensi előtt is így volt. Még mindig nem jött meg, minden ugyan úgy van ahogy eddig, méhem lentebb, stb. Mindjárt megjön érzés még mindig tart. Van értelme reggeli vizeletből tesztelni ha a tegnap délutáni negativ lett?
2010. máj. 5. 07:32
 12/24 eszo ***** válasza:

szia!

Szerintem várj még 1-2 napot..lehet, hogy csak a nagy izgalomtól késik..nekem is ezt "csinálta"..teszteltem..negatív lett :-((...másnap reggelre megjött!sajnos..


de remélem neked nem így lesz!

Drukkolok!

2010. máj. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Nem szoktad mérni reggelente a hődet?
2010. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem szoktam, eddig még soha nem mértem. Mondhatnám, hogy holnap reggel megmérem, de azzal nem mennék sokra, hiszen azt folyamatosan mérni kell. A dolog nem változott, péntekre kértem időpontot nőgyógyászhoz, majd kiderül, hogy mitől is van ez az egész. Tesztet nem veszek, nem akarok újabb csalódást.
2010. máj. 5. 17:13
 15/24 A kérdező kommentje:
Még mindig ugyan az van... mozgásnál néha kicsit belenyilall a méhemnél, nem fáj, csak kellemetlen. Menstruációnak jele nincs, melleim most jobban fájnak. Múlt hónapban egy héttel előbb jött meg a menstruáció, lehet, hogy most behozza önmagát. :D Ma van a 4-5-ik napja, hogy késik. Bár szerintem ez nem baba, hiszen a teszt negatív volt, azért kíváncsi vagyok, hogy mit mond holnap a nőgyógyász. :)
2010. máj. 6. 17:15
 16/24 A kérdező kommentje:
Ma voltam nőgyógyásznál, hétfőn vizeletből kiderül, mi van a dologban... :)
2010. máj. 7. 15:23
 17/24 anonim válasza:

A doki nem vizsgált meg uh-n? Csak vizeletet nézett?

Elképzelhető, hogy van ott vki! :)

Én írtam pár napja, hogy hasonló helyzetben vagyok, de nekem ma megjött sajnos!:( Drukkolok hogy neked ne jöjjön meg most jó hosszú ideig! :) Irj majd hogy mi volt!

2010. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, hogy most nem jött össze neked, azonban új hónap, új esély, új remény!!! :)

Nem csinált UH-ot, hiszen ha terhes vagyok, akkor is nagyon fiatal a terhesség, a vizelet pedig ha van baba, 100%-osan kimutatja. :) A doki mondta, hogy nagyon korán végeztem a tesztet, úgyhogy majd kiderül, de nem akarom beleélni magam (bár már lehet, hogy késő).

Mindenképp megírom hétfő este, hogy mi volt az eredmény. :)

2010. máj. 7. 21:55
 19/24 A kérdező kommentje:
Ma délelőtt megjött... Ennyit a jelekről... Az a furcsa, hogy eddig mindig gyengén jött az első 2 napban, most viszont nagyon erősen jön az elejétől fogva. Úgy látszik, a bolondját járatják velünk a hormonok. Köszönöm mindenkinek, aki véleményezte a kérdésemet.
2010. máj. 8. 12:16
 20/24 anonim válasza:

Azért még írd meg holnap hogy i volt a vizelet eredmény!

Állítólag lehetsz attól még terhes mert mejön. Van némi %os esély rá!

2010. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!