Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal babát tervezünk....

Párommal babát tervezünk. Május 2-3-ra nem vártam. Azóta sem jött meg, viszont lassan egy hete mintha meg lenne duzzadva a méhem, és mintha lentebb is lenne?!

Figyelt kérdés
Szinte peteérés óta folyamatosan fehéres folyásom van, viszont úgy tudom, ha lent van a méh, az menstruációra utal. Napok óta "mindjárt megjön" érzésem van. Most akkor szerintetek baba vagy nem baba?
2010. máj. 4. 07:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj ki egy tesztet.

Drukkolok!

2010. máj. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki és 4 napja teszteltem reggeli elsőből, akkor negatív lett. Nagyon érzékeny teszt volt, szerintem már ki kellett volna, hogy mutassa... :/
2010. máj. 4. 07:56
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

De ma 4.-e van,4 nappal ezelőtt még meg sem kellett volna jönnie!

Próbálj ki reggel egy másfajtát!

2010. máj. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Csak azért teszteltem, mert olvastam, hogy ezzel a teszttel volt már olyan, hogy valakinek nem várt előtt 4-5 nappal pozitívat jelzett. Valószínűleg neki magasabb volt a HCG szintje, hamarabb volt a beágyazódás. Remélem + lesz. :)
2010. máj. 4. 08:09
 5/24 eszo ***** válasza:

Szia!


Szerintem is mindenképp tesztelj egy újat!


Drukkolok!

Aztán írd ám meg mi lett!! :-)

2010. máj. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Megírom! :)
2010. máj. 4. 09:09
 7/24 anonim válasza:

Ezt a kérdést, mintha én írtam volna ki! Teljesen, szó szerint ugyanebben a cipőben járok, még az időpontok is stimmelnek!A hőm is fent van,de úgy különösebben nincsenek szokványos tüneteim.(pl.:mellfeszülés, szédelgés)A tesztem negatív volt, azóta nem teszteltem!A hasam fura nekem is, de akár menzesz jele is lehetne! Szóval csak reménykedem, mert szerintem nekem csak késik!

Szívből kívánom,hogy neked sikerüljön!

Esetleg felraknád a görbéd, ha vezeted?!

2010. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a nemvár napján halvány pozi volt a teszt!

Rá 2 napra már délutáni vizeletbol is kimutatta a terhességet nagyon erosen, ugyhogy szerintem már tesztelhetsz!

2010. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ma megcsináltam egy tesztet, nem reggeli vizeletből. Negatív lett. Már nincs rá esély, igaz?
2010. máj. 4. 15:26
 10/24 anonim válasza:

Már kellene mellfeszülést, mellnagyobbodást érezned.

Ha ezeket nem érzed akkor sajnos nem valószínű!

De olyan sok kivételek is vannak!

2010. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!