Teherbe eshetek igy?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk egyutt a ferjemmel es szeretnenk kistestvert a lanyunknak, de nem minden aron. Nem vedekezunk sehogy sem es pont tegnap volt a lemagasabb eselyem a teherbeesesre naptar szerint. Viszont ma reggelre influenzas lettem! Nem tudom hogy igy betegen megfoganhat e a magzat. Gyogyszert nem vettem be csak c-vitamint. En szeretnem de ha nem akkor sem halok bele. Szerintetek? Koszonom elore is a velemenyeket.
2016. dec. 28. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy teherbe eshetsz, semmi jelentősége egy kis megfázásnak, se influenzának. Nyugodtan vegyél be gyógyszert, ha szükséges! Ha meg is fogan, innen még több hét, míg összekapcsolódik a keringésetek.
2016. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, van-e összefüggés, de én pont beteg voltam, mikor fogant, és sajnos nem is maradt meg.
2016. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom az elsonek. Jajj remelem nalam nem lesz az ami a masodik valaszolonal...
2016. dec. 28. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem függ össze...
2016. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!