Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után mikor eshetek...

Szülés után mikor eshetek újra teherbe?

Figyelt kérdés
Azt szeretnénk, hogy a gyerekek között minél kevesebb idő legyen.

2016. nov. 4. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem menzeszem sem volt mikor teherbe estem ùjra, szoval onnantol gondolom, amikor van peteèrésed bar ahhoz elvileg menzesz is kellene... szval barmikor, ha esetembol indulunk ki. De remeljuk kapsz hasznosabb válaszokat!:) sztem onnantol h ujra megjon meg kontrollon is minden oke akkor mehet! :)
2016. nov. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
6 hetes kontrollt illik megvárni, utána akár azonnal, azaz mihelyst lesz pé-d. Barátnőm és öccse egy évben születtek, januárban és decemberben.
2016. nov. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Szülés után 9 héttel már újra menstruáltam, szóval előtte 2 héttel már akár sikerülhetett is volna, de mi tettünk ellene.
2016. nov. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
1vagyok. Nemtudom miert kaptam nullát arra, amit tapasztaltam. Nem butaság, mert megtörtènt.. nemis ertem sokan h jonnek ahhoz h egy èletszakaszt lepontozzanak! Nemis a lepontozas a rossz, hanem h nulla a tisztelet az irant, aki segiteni probal.. leirtam h lett a kisfiam. Egyre tobb az ilyen tag.. nem is ertem...
2016. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

A szervezetnek 9 hónap kell hogy kiheverje a terhességet (császár után mégtöbb), ezt nem ártana megvárni. Persze vannak akiket ez nem érdekel csak aztán nem szabad csodálkozni ha vetélés lesz a vége


(Az én orvosom mikor 1,5 év után estem teherbe is azt mondta hogy gyorsan jött, az én testemnek sem tett jót és harmadikat nem is ajánl mert ki tudja túlélnénk-e mindketten)

2016. nov. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még szoptattam nem akartam 2. babát.

6 hónapig szopott és a 8 vagy 9. hónapban fogant meg a 2. baba.

Az tudom hogy 18 hónap van kettőjük között.

Most várom a 3. babát a kicsi és a pocaklakó közt 17 hónap lesz.

Én voltam vérvetelen, szűrésen meg más vizsgálatokon amiket megvártam még kész lesznek. Minden rendben volt és utána probálkoztunk.

3 gyerek lesz kis korkülönbséggel.

Ha úgy érzed készen állsz rá 6 hónap után hajrá.

Azt szokták mondani hogy 12 hónapnál kevesebb idő az ami nem annyira egészséges.

2016. nov. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legalább 6 hónapot érdemes várni, ez idő alatt regenerálódik eléggé a test, hogy feltudjon készülni a következő terhességre, de a legjobb a 11 hónap lenne.
2016. nov. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!