Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a diagramomat?...

Megnéznétek a diagramomat? Szerintetek sikerült? Mert ahogy én elnéztem, pont pé-kor nem tudtunk együtt lenni!

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 1. 13:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
SZia! VAn már eredmény???????????????
2010. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Megcsináltam reggel, de -! :(

A hőm ma reggel sem csökkent!

A terhes tesztet meg 2honappal ezelőtt vettem a vaterán!

Elvileg 10es érzékenységű, ugyhogy ma már sztem mindenképp mutatnia kellett volna!

2010. máj. 2. 11:58
 13/21 anonim ***** válasza:
Az jó jel, hogy a hőd még ma reggel sem csökkent! Ha nem jön meg, csináld meg szerintem holnap és holnapután is! Sok sikert!
2010. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Ma 36,7 volt a hőm.

Elkezdett csökkenni... :(

2010. máj. 3. 07:21
 15/21 anonim ***** válasza:
Újabb példa vagyok az ellenkezőjére. Ez a hőmérőzés kezd az agyamra menni, szerintem most csináltam utoljára. Tegnapra nem vártam, de pecsételtem, a hőm 36,9. Ma nagyon erős vérzés, a hőm 37,1. Szóval, hidd el, nem jelent semmit az se, ha leesik, meg ha felmegy. Még nem jött meg, ugye? Szorítok!:)
2010. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mi van veled?
2010. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

A hőm mégis fent maradt 36,8 volt ma reggel is, és az ovu mikroszkóp páfrányosat mutat! Lehet ez ennyire késői pé?

Vagy a mikroszkop mutathatja a babat is?

Tuneteim a faradsagon kivul nincs! Ma akartam venni egy tesztet csak nem sikerült eljutnom a gyógyszertárig! De holnap veszek tuti!

2010. máj. 5. 19:29
 18/21 anonim ***** válasza:

Ez jó hír!:)

Nem elkeseríteni akarlak, nálam is csupa páfrány volt napokig, amikor megjött (még azután is). Szerintem erre ne adj. A lényeg, hogy nem jött meg.

2010. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igazából én sem vagyok túl jó véleménnyel a mikroszkóppal kapcsolatban! Nekem is össze-vissza mutat hol ezt hol azt. (vagy nem használom jól) De hátha most a kivétel erősít! :)
2010. máj. 5. 20:11
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát Lányok... Köszönöm a biztató szavakat, de ma reggel 36,6-ra ébredtem! :( Innen már nem lesz visszaút! Nagyon sajnálom.....már megint....
2010. máj. 6. 07:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!