Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet neten "vaterás"...

Hogyan lehet neten "vaterás" vagy más olcsó terhes és ovu teszthez jutni?

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem, mert a gyógyszertári elég drága, és a Gabrielben 7 db van.
2010. ápr. 30. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Be kell refizni a vaterára vagy a teszveszre.És ugy tudod megvenni őket.:)
2010. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs.regizni akart lenni
2010. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a kérdések közt a 2. oldalon az utolsók közt van egy kérdés:mi a külömbség az olcsó és a drága tesztek közt? Itt az utolsó válasz az,amit keresel!

Mennyi a 7 db-os Garriell ?

2010. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3750 Ft-ért vettem, hasonló mint a terhes teszt, de egy hónapban el is lőttem belőle 4-t, mert az elsőn egy csík volt, a másodikon halvány volt a harmadikon is, és a negyedik lett kétcsíkos.
2010. ápr. 30. 13:58
 5/7 anonim válasza:
ez nagyon jó [link]
2010. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

teszveszen vagy vaterán regisztrálj, nagyon könnyű, és akkor ott tudsz rendelni. Sokkal olcsóbb (és nekünk be is vált, már 4 hós az eredménye :D) Csak be kell írni a keresőbe, hogy ovulációs teszt, és kidob egy csomót.

Én pl tőle, ilyet rendeltem: [link] hcg (terhes) teszttel együtt.

2010. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha Írsz nekem egy privit,adok egy mailcímet,akitől én is mindig rendelem,és tőle azonnal vehetsz,nem kell vateráznod,meg teszezned.Megbízható,nagyon rendes,én már régen tőle veszem.
2010. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!