Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom. Merjek tesztel...

Mára nem várom. Merjek tesztelni holnap, vagy várjak még?

Figyelt kérdés

A melleim eresek nagyon, a fájdalom is megvan bennük. Egyéb tünet nincs, vagy ha van, lebeszélem magam. Nem akarok több negatív tesztet látni.

Pénteken a Corax teszt negatív volt. Szerintetek?


2008. okt. 6. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várd meg a holnapot vagy még 2-3 napot ha nem jön meg nehogy "feleslegesen" csalódj.

Azért szorítok neked:)

2008. okt. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én az elmaradt mensi után 2 nappal teszteltem Clearblue-val és erős pozitív lett. Szerintem ma vagy holnap ha felkészültél rá nyugodtan csinálj egyet. Akár erős, akár halvány, de szerintem pozitív lesz. Ha a melleid nagyon eresek az nagyon jó jel!
2008. okt. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem is holnap vagy utána tesztelhetsz, reméljük van elég hcg a szervezetedben. A melleid eresedése -mint írták elöttem is- jó jel és az is ha fáj. Ilyenkor nem igen van még ezen kívül más tünet, persze ezt ember szervezete válogatja!

Szorítok! és írj!!!

2008. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
en pont ugyanigy voltam mint te.fäjtak a melleim,es ereket is vettem eszre.mäs tünet nem volt. a mensim napjän reggel egy erös pozitivat teszteltem. :) azota sem jött meg.szerintem te is tesztelhetsz holnap reggel.sok sikert!majd irj! :)
2008. okt. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél? Mi lett?
2008. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Várjuk a fejleményeket! Teszt eredménye????
2008. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sorry, most nézem, nem válaszoltam, annyira csalódott voltam akkor. Negatív lett a teszt, megjött utána.

Ne haragudjatok, de nem voltam képes olvasgatni a kérdéseket utána.

2008. dec. 10. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!