Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes holnap tesztelni?...

Érdemes holnap tesztelni? Melyikkel?

Figyelt kérdés
27-re nem vártam aznap azt hittem megjön de egyenlőre semmi. Nemvárt reggelén vaterás one step negatív, érdemes holnap újra próbálkoznom, 2 féle teszt van itthon vaterás one step és gyógyszertári gabriel. Melyik a megbízhatóbb?
2011. máj. 28. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszertári szerintem mindenképp megbízhatóbb, azzal próbáld, és elvileg a nemvárt napján már ki kéne mutatnia.

Sok sikert:))

2011. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Menstruáció napján negatívat teszteltem x-epillel, 13 nap késés után pregimax-ot vettem, azzal teszteltem nagyon erős pozitívat este, másnap clearblue-val nagyon nagyon erős pozitív:))))

Sok Sikert, drukkolok:))

2011. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

23:25-ös vagyok:)

Bocsi, a végéről lemaradt, hogy miért mondtam el:)

Azért írtam le, mert amikor kellett volna már akkor negatív volt, tehát többször tesztelj szerintem és ne dőlj be az elsőnek:))

Drukkolok;)

2011. máj. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm a választ, hát a ma reggeli gyógyszertári Gabriel akkor hómező, hogy ennél negább nem is lehetne. Viszont a mensi még mindig sehol és már nem is érzem úgy mintha jönni akarna.
2011. máj. 29. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!