Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merjek holnap reggel tesztelni...

Merjek holnap reggel tesztelni? A gorbém csatolva.

Figyelt kérdés

[link]

Szerintetek már mutatna valamit a Clearblue holnap reggel?


2009. okt. 27. 14:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez trifázisos görbe, és jó esélyed van egy pozitív tesztre holnap reggel. :-) Megy a drukk!
2009. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hú de szép görbe! Ha jól látom holnap lesz a 14. napod. Ha nem jön meg addig, reggel tesztelj! Írd meg mi lett az eredmény, erre nagyon kíváncsi vagyok:) Húúú:) Ja és ez a teszt nagyon jó.
2009. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a görbéd. nyugodtan tesztelhetsz holnap reggel. Drukkolok! Eredményt írd majd meg!
2009. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Koszonom a drukkot! :-)

Nagyon orulnek egy pozinak, mar nagyon reg probalkozunk es nyaron volt egy vetelesem is.

Bocsanat hogy nincsenek ekezetek...

2009. okt. 27. 14:20
 5/27 A kérdező kommentje:

Megirom, akkor is ha negativ.

De ha holnap reggelre esik a hom, akkor azt hiszem nem tesztelek... akkor meg azt irom meg. :-)

Koszi csajok!

2009. okt. 27. 14:22
 6/27 anonim ***** válasza:

Szépen megindult felfelé a hőd. Látom a tegnapi teszted - lett. Lehet, hogy csak korán teszteltél, a 12. DPO napon még nem biztos, hogy kimutatja ha baba van.

Holnap talán már, de még az sem biztos. Van akinek csak hosszabb idő után mutatja ki a teszt.

Sok sikert és kitartás!!

2009. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Drukkolok, hogy holnap + legyen!
2009. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Egyebkent nekem van egy gyanum hogy nem is akkor volt az ovu, amikor a program behuzta, hanem par nappal kesobb. De ez csak megerzes.
2009. okt. 27. 14:25
 9/27 anonim ***** válasza:
Szerintem jól húzta be a gép. Ami ritka. A ciklus.hu a legtöbb esetben melléhúz.
2009. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Szia, lehet hogy csak a 16. napon volt az ovud.

Én várnék a 30. napig a tesztel , de tényleg nagyon szép a görbéd. Azért gondolom, mert - lett valamelyik nap , akkor lehet hogy a hcg még nem sok a szervezetedben holnap sem.

2009. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!