Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kötelezően reggel kell tesztelni?

Kötelezően reggel kell tesztelni?

Figyelt kérdés
5 napja nem jött meg. Vettem délután egy tesztet, de nem bírok várni holnap reggelig. Ha most megcsinálom, az baj?
2011. ápr. 20. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Én délután teszteltem pozitívat.Igaz,hogy reggel koncentráltabb a vizelet,de lehet,hogy ha babát vársz már kimutatja.Én sem bírnám ki.

Szorítok!

2011. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) Nagyon izgulok!!
2011. ápr. 20. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha 5 napja és késik és mindig pontos, akkor már kimutatja bármikor.
2011. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mar este is kimutathatja.

En ezert vettem tobbet mindig, ha este negativ lenne, reggel meg tudjam ismetelni. Nekem is volt teszt, ami delutan lett pozi, meg az elmaradas elott!

Ugyhogy mindent bele! Remelem, sikerrel jarsz.

2011. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Reggel biztosabban kimutatja, de nem kötelező akkor csinálnod, csak nagyobb eséllyel mondja meg, hogy terhes vagy-e.
2011. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megcsináltad? Mi lett az eredmény? Drukkolok!
2011. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én délután teszteltem de nekem akkor már majdnem 2 hónapja késett a menstruációm. Azért "vártam" ennyit, mert már évek óta rendszertelen a ciklusom és nem lepett meg, hogy 1 hónapban kimaradt. Csak aztán jöttek a tünetek és kezdett gyanus lenni a dolog így vettem egy tesztet egy délután és nem bírtam másnap reggelig várni. Azonnal kijött a két csík. :) De szerintem Te még várd meg a reggelt mert szerintem Nálad még nem termelődött annyi hcg! Nálam 2 hónapos késéssel már igen. :)

22 hetes kismama

2011. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:) Igen megcsibáltam!


Negatív lett... Viszont még azóta sem jött meg a menszeszem. Lehet csinálok mégegyet hétfőn, reggeli pisivel.

:) Egyébként, ha nem vagyok terhes, akkor sem keseredek (annyira) el, mivel még egy 1 évet szerettünk volna várni a babaprojekttel.. De 1 év ide vagy oda, ha jön a bébike, akkor nagyon nagyon fogunk neki örülni :)

2011. ápr. 22. 09:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom! De majd legközelebb sikerül a babus!

Sok sikert!

2011. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!