Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hetfon hagytam abba az Utroges...

Hetfon hagytam abba az Utrogestan szedeset, negativ teszt utan. Meg mindig nem jott meg. Mennyi ido kell, hogy megjojjon?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
De kis butus vagy! Azt addig kell használni, míg meg nem jön, ugyanis nem befolyásolja! Viszont, ha babás vagy nem biztos, hogy jó ötlet volt abbahagyni az utrogestant! Egyébként mennyi idő kell? Annyi, amennyi szokott a ciklusaid milyen hosszúak? Inszemes voltál? Mert akkor addig kell használni, míg nem jön meg, mivel nem befolyásolja! Ha babás vagy, addig használd, míg az orvos azt nem mondja, hogy hagyd abba! általában a 12. hétig! Amúgy meg nem árt, ha használod!
2010. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem az orvos mondta,hogy ha negativ a test akkor fejezzem be a szedest.
2010. ápr. 30. 12:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam inszemes,3 vetelesen vagyok tul.marc21-en volt meg utoljara,es a eszt negativ,a ciklusaim 30-32 naposak.Nem hinnem,hogy barmit kimutatna mar a teszt,es nem is erzek semmi terhessegre utalo jeleket.:(
2010. ápr. 30. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem már több inszemem volt, és a doki szerint ha az inszemtől számított 14. napon nega a tesztem, akkor abba kell hagyni az utrogestant, hogy megjöhessen. Ilyenkor nekem 2 napon belül megjött.
2010. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat En mar egy hetnel tartok,es nem igazan erzekelek semmit.Tegnap mar ugy ereztem mintha,de megsem.Tesztet minek csinaljak,hisz terhessegi tuneteim nincsennek.Vagy megis letezik ilyen terhesseg?
2010. máj. 3. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!