Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Utrogestan befolyásolja az...

Az Utrogestan befolyásolja az integrált teszt eredményét? Elfelejtettem megkérdezni az orvosomat.

Figyelt kérdés
Más is volt úgy integrált teszten, hogy még szednie kellett Utrogestant?
2009. júl. 24. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nem befolyásolja. Én is integrált tesztet csináltattam és amikor 12 hetesen levették az első vért még én is használtam az utrogestant. Semmi különös nem volt az eredményemen,minden jó volt. Ne aggódj:-)

35 hetes km

2009. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nekem viszont a 15. hétig kell szednem az Utrogestant, s azért aggódom, nehogy befolyásolja a 2.vérvétel eredményeit. Valahol azt olvastam, hogy jelentősen megnövelheti a HCG-szintet (ezt nézik a 2.vérvételnél is).
2009. júl. 28. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Akkor annyit tegyél hogy amikor mész a vérvételre akkor emlitsd meg hogy szeded. Én amikor mentem előtte 2 nappal nagyon felvoltam fázva és antibiotikumot szedtem,szóltam és ráirták a papirom aljára de azt mondták nem valószinű hogy befolyásolja az eredményt. A második vérvétel előtt pedig egy héttel volt egy pici vérzésem. Akkor szóltak hogy esetleg picit befolyásolhatja az eredményt ugyhogy tegyem szóvá ezt is. Igy akkor is szóltam és azt is ráirták a papiromra. De nem volt semmi gond.
2009. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenképp szólok a 2.vérvételnél. Az elsőnél sajnos elfelejtettem.
2009. júl. 29. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!