Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt, rózsaszín...

Pozitív teszt, rózsaszín folyás, Utrogestan. Ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés

Már egy hete, hogy halvány pozitív lett a tesztem. Azóta szépen erősödött. Novemberi MissedAb. miatt a dokim a pozitív teszt miatt Utrogestan kúpot írt fel 3x2 dózisban. Tegnap dél óta használom.

Ma lenne a nemvárt első napja és rózsaszin folyásom van. Haláványka, kevés (váladékkal kevert) de a frászt hozta rám. :(

Ugye nem lehet baj?

Uh még nem volt, de szerintünk nagyobb lehet a baba, hiszen nemvárt előtt 1 héttel már pozitív volt a teszt. Ma reggel meg már erősebb, mint a kontroll csík.

Tünetek megvannak.


Reggel hívom a dokimat, de addig megőrülök :(


2011. márc. 18. 06:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Pihenj nagyon sokat, ne stresszeld magad ,hidd el nem lesz semmi baj.Az utro egy nagyon jó gyógyszer figyelj oda hogy mindig bevedd mert az is fontos.A kicsike kis rózsaszín az lehet attól hogy emlékszik még a szervezeted hogy meg kéne jönnie amig nincs rendes piros bő vér ne idegeskedj.Az utro már estére kifejti hatását és ha minden rendben van minden a babával is meg veled is nem lesz gond.Nekem a 2 babám utroval maradt meg a fiam is lányom is Mindkettővel vérezgettem a fiúval szinte végig ugy 2 hetente.A fiam most 4 éves a lányom 8 hós:):):):)Nyugi és majd írj oké???Amúgy le ne maradjon de gratulálok:)
2011. márc. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Olyan kedves vagy! Kicsit megnyugtattál!

Gratulálok a gyerekeidhez! :)

Próbálok pihenni, ma Anyukám vigyázz a 2 Kisfiamra (2-3 évesek)

Nagyon félek, de igyekszem nem túlidegeskedni a dolgot.

Nemsokára hívom az orvosomat.

Mindenképpen megírom, hogy mi volt!

2011. márc. 18. 08:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt párszor rózsaszínes-barnás folyásom az elején, én Duphastont kaptam, és nem lett semmi gond! Ne aggódj!
2011. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olvasd el a betegtájékoztatót mert úgy emlékszem hogy előfordulhat mellékhatásként a pici vér!!!De mindenféleképpen menj orvoshoz!!!
2011. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz.szorítok-pihenj és mondd neki, hogy kapaszkodjon!!!
2011. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönöm Mindenkinek a biztatást!

A rózsaszinezést mintha elvágták volna. Ha hirtelen állok fel akkor még nagyon beszúr a jobb alhasamba :(

Doki azt mondta, hogy azon kívül, hogy használom az Utrogestan-t és pihenek mást nem tehetek.

Még uh-t sem csinál, pedig nagyon megnyugtatott volna :( Azt mondta, hogy a kimaradt mensi után 6 héttel menjek uh-ra! :O

Még csak azt sem tudom, hogy jó helyen van-e a Picikém! :(

Szép napot Nektek!

2011. márc. 19. 09:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz.hinned kell és tényleg pihenni, meg a gyógyszert szedni/használni-mást tényleg nem tehetsz.kapaszkodik az a kis manó, de majd írj, hogy igazunk lett :)))
2011. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!