Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes terhes vagyok és...

4-5 hetes terhes vagyok és most lenne a menszim ideje. A teszt pozitív lett. Normális az enyhe barnás folyás, nem sok, de van?

Figyelt kérdés
2008. jan. 28. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, főleg mensi idején, van akinél végig tapasztalható ez a barnázás.

Amíg nem élénkpiros vér jön, nem görcsölsz és nincs lázad, addig semmi gond, de a dokinak azért szólj, ha mész hozzá.

2008. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én természetesnek nem mondanám!Igaz lehet nincs jelentősége,de ezt az orvosnak kell eldöntenie!Kórházban dolgozok,ezért tudom mit beszélek.Nem kell megijedni,mert ez valóban olyan dolog amin lehet segíteni,pihenéssel,gyógyszerrel.Sokan vannak így vele,nyugodj meg!De az is lehet,hogy csak a szervezeted játszik veled!Viszont ez nem a találgatás időszaka az életedben.BESZÉLJ AZ ORVOSODDAL!puszi
2008. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én az első 2 hónapban voltam így a terhesség alatt. ezért nem is gyanakodtunk hogy van egy kis pocilakónk.:) és amikor orvoshoz mentem nem mondta hogy nem természetes dolog vagy hogy valami bajra utal.szerintem korai terhességnél előfordul.de azért menj el orvoshoz
2008. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!